хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Говоримо/робимо

Тим хто не може або не хоче чесно підійти до Віндовс, я рекомендую почати з Лінукс, а сам ще цю систему не тестував.

Отже за словом діло і я скачав саме таку систему як в ролику, і хочу зробити не з флешки а нормально на ДВД, скачав пакет, і програму якою буду переносити образ в ДВД, а файл перед тим перевірив спеціальною програмкою щоб впевнитись, що скачано не пошкодивши. Нема поки чистого ДВД. Скачав також документацію укр. мовою і значить готовий до:



Map
0

Коментарі

119.09.14, 07:05

Linux Mint це лише один з дистрибутивів Лінукс. Їх значно більше.
http://www.ithabits.ru/153253-vyibor-distributiva-linux.html
http://geeksmagazine.org/post/102/top-10-populyarnyh-linux-distributivov-2014-goda

    Гість: ПТН ХЛО

    219.09.14, 12:36

    Не проще выделить на диске 10Гб и запустить все это на виртуальной машине? Современно и работает гораздо быстрее

      319.09.14, 14:05Відповідь на 1 від gatyla

      Я в курсі.

      Ось коментар друзів:

      Линукс для работы и интернета вполне достаточен и там даже есть свои фишки, которых нет в Windows. Привыкнуть конечно немного надо. Самый большой плюс - не нужны заморочки с антивирусами и проч. Там единственная пролема - это выбрать сборку. Различных Линукс сборок полно - Убунту, Кубунту, Федора, Дебиан, Минт (Андроид, кстати, тоже из их семейства). Я пробовал ставить Linux Mint - приятная вещь, быстро работает, в чем-то похожа на виндовс, работать легко, сразу есть всё необходимое и программа для установки новых приложений. Удалил правда потом за ненадобностью )))

      Тут саме про Мінт, а тільки проти ролику я скачав Мате

        419.09.14, 14:07Відповідь на 2 від Гість: ПТН ХЛО

        Ну це я не в курсі.

          519.09.14, 14:31Відповідь на 3 від Крилами віри

          Спробуйте Cinnamon і спробуйте на VirtualBox. Тоді щоб знести достатньо одним кліком видалити.

            619.09.14, 14:31Відповідь на 3 від Крилами віри

            Я до речі, навпаки, спробував Ubuntu і перестав користуватися ХР )

              719.09.14, 14:54Відповідь на 5 від gatyla

              Може розберусь бо правда видалити буде проблемно, а може воно й пригодиться.

              Мате обіцяє бути унікальною і ні нащо не схожою системою, думаю вибір достойний.

              Крім того бавитись мені не легко, щоб скачати це треба дослачувати 5-8 грв для прискорення інету

                819.09.14, 14:57Відповідь на 6 від gatyla

                Ще прикольно по ролику, він показує скільки доступно ігр. А хто це говорить, що Лінукс не підтримує ігри?

                У мого племінника піратська Сімка, і каже, що теж цікавиться Лінуксом та ще не розбирався.

                  Гість: ПТН ХЛО

                  919.09.14, 17:31Відповідь на 4 від Крилами віри

                  Ну це я не в курсі.Это очень просто и очень интересно. Самый простой вариант - VirtualBox. К тому же абсолютно бесплатный. И на своем компьютере получите возможность устанавливать любые системы, которые он поддерживает. И в любом количестве ( в зависимости от свободного места на диске). Получаете возможность одновременной работы нескольких систем (тут скорость зависит от процессора и памяти) и даже построения сети из виртуальных машин. Как для меня, то более достойным выглядит Ubuntu, даже из соображений постоянного обновления. Для Web-серверов самый интересный дистрибутив CentOS

                    1019.09.14, 17:48Відповідь на 9 від Гість: ПТН ХЛО

                    VirtualBox знайшов урок на Ютубі, сьогодні розберусь.

                    А Мінт Мате я так зрозумів оновлюється два рази на рік

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна