хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Scorpions не теряет марку

ScorpionS - одна из тех групп, которые, как хорошее вино - с годами становится только лучше. Их музыка из года в год становится все более совершенной. Казалось, что когда в 2000м они записали Moment of glory, на этом от них уже не будет чего ожидать нового, но в 2004м они приехали в Киев с отличнейшим концертом Unbreakable. Затем был Humanity Hour I, который оказался еще круче предыдущего. И вот теперь я в ожидании Sting in the Tail. Прикрепленная песенка как раз именно из их нового альбома - она просто супер, а группа которая на сцене в этом году отпразднует свое 45тилетие, заслуживает памятника при жизни. Слушаем, наслаждаемся и ждем официального релиза их нового альбома.letsrock
3

Коментарі

Гість: vitaliч

121.01.10, 18:05

а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснями

    221.01.10, 19:44Відповідь на 1 від Гість: vitaliч

    а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблю

      Гість: vitaliч

      322.01.10, 08:13Відповідь на 2 від SolmirJIN

      а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблюдиск зі всіма їхніми піснями у мене є. в тебе є таки диск?

        422.01.10, 09:19Відповідь на 3 від Гість: vitaliч

        а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблюдиск зі всіма їхніми піснями у мене є. в тебе є таки диск?В мене є два диски з альбомами з початку і до 2000го, а також є всі інші альбоми з 2000го року. Тобі збирку робити з яким нахилом: хард-рок, баллади чи змішану?

          Гість: vitaliч

          522.01.10, 09:22Відповідь на 4 від SolmirJIN

          а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблюдиск зі всіма їхніми піснями у мене є. в тебе є таки диск?В мене є два диски з альбомами з початку і до 2000го, а також є всі інші альбоми з 2000го року. Тобі збирку робити з яким нахилом: хард-рок, баллади чи змішану?краще класику...можна змішану... вишли мені лише назви пісень)

            622.01.10, 09:46Відповідь на 5 від Гість: vitaliч

            а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблюдиск зі всіма їхніми піснями у мене є. в тебе є таки диск?В мене є два диски з альбомами з початку і до 2000го, а також є всі інші альбоми з 2000го року. Тобі збирку робити з яким нахилом: хард-рок, баллади чи змішану?краще класику...можна змішану... вишли мені лише назви пісень)з нових альбомів тобі нічого не потрібно?
            в Humanity hour I є багато класних пісень і в Unbreakable

              Гість: vitaliч

              722.01.10, 09:52Відповідь на 6 від SolmirJIN

              а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблюдиск зі всіма їхніми піснями у мене є. в тебе є таки диск?В мене є два диски з альбомами з початку і до 2000го, а також є всі інші альбоми з 2000го року. Тобі збирку робити з яким нахилом: хард-рок, баллади чи змішану?краще класику...можна змішану... вишли мені лише назви пісень)з нових альбомів тобі нічого не потрібно?
              в Humanity hour I є багато класних пісень і в Unbreakable
              нехай то буде інший диск...

                822.01.10, 10:05Відповідь на 7 від Гість: vitaliч

                а можеш скласти список самих хітових пісень? я хо записать СД (аудіо, 80хв) з кращими піснямизроблюдиск зі всіма їхніми піснями у мене є. в тебе є таки диск?В мене є два диски з альбомами з початку і до 2000го, а також є всі інші альбоми з 2000го року. Тобі збирку робити з яким нахилом: хард-рок, баллади чи змішану?краще класику...можна змішану... вишли мені лише назви пісень)з нових альбомів тобі нічого не потрібно?
                в Humanity hour I є багато класних пісень і в Unbreakable
                нехай то буде інший диск...
                тобто тобі зробити збірку з хітів пісень до 2000го року
                зроблю

                  924.01.10, 15:15

                  19 марта 2010 года должен состояться релиз нового альбома группы scorpions "sting in the tail" Ждем!

                    101.02.10, 12:44Відповідь на 7 від Гість: vitaliч

                    The best hard-rock compositions by Scorpions
                    Loving You Sunday Morning - 1979 - Lovedrive
                    I've Got To Be Free - 1977 - Taken By Force
                    Is There Anybody There? - 1979 - Lovedrive
                    The Zoo - 1980 - Animal Magnetism
                    Coast To Coast - 1979 - Lovedrive
                    Bad Boys Running Wild - 1984 - Love At First Sting
                    Big City Nights - 1984 - Love At First Sting
                    No One Like You - 1982 - Blackout
                    Passion Rules The Game - 1988 - Savage Amusement
                    Rhythm Of Love - 1988 - Savage Amusement
                    Walking On The Edge - 1988 - Savage Amusement
                    Don't Believe Her - 1990 - Crazy World
                    Money And Fame - 1990 - Crazy World
                    Tease Me Please Me - 1990 - Crazy World
                    Alien Nation - 1993 - Face The Heat
                    No Pain No Gain - 1993 - Face The Heat
                    Rock You Like A Hurricane - 1984 - Love At First Sting

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна