хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Разгрузочный день на белом чае

razgruzochnij den na belom chae Разгрузочный день на белом чае

Разгрузочный день на белом чае помогает сбросить до 3 кг лишнего веса

Разгрузочный день – это отличный способ и лишний вес сбросить, и здоровье поправить. Причем проводить его стоит не только после обильного застолья, что бы хоть немного вернуться в былую форму, но и просто так раз в неделю для поддержания тонуса. За каждый такой день вы будете сбрасывать до трех килограмм. Полкило-килограмм за оставшиеся дни недели вернутся обратно. Но, даже если вы не измените свое питания в эти дни, в целом за месяц регулярного проведения разгрузочных дней (то есть всего за 4-5 разгрузок) вы сбросите от 4 до 6 лишних килограмм. Думаю, все согласятся с тем, что выдержать всего один день ограниченного питания совсем несложно. При этом такой день постепенно воспитает в вас стремление к умеренному питанию и в другие дни.

Пожалуй, одним из лучших, наиболее эффективных с точки зрения похудения и оздоровления организма вариантов разгрузок является разгрузочный день на белом чае.

1

Коментарі

Гість: Дед Кондратий

15.02.13, 16:33

Билый чай-цэ всэ адно шо бизспыртова водка

    25.02.13, 16:47Відповідь на 1 від Гість: Дед Кондратий

    Билый чай-цэ всэ адно шо бизспыртова водкасекс без женщины!

      35.02.13, 16:56

      Раз в неделю не ем ничего в течении 36 часов (ужин в четверг-завтрак в субботу).
      Общего снижения веса не происходит.
      Не думаю что чай будет снижать вес на 3кг.

      Не соглашусь что выдержать один день без питания легко.
      Хотя конечно с чаем будет полегче.

        анонім

        45.02.13, 18:01

        Худнути з використанням чаю - це екстрім. В чаях є катехіни, від яких може стати вкрай паскудненько. Перед вживанням будь-якого чаю треба дуже добре поїсти.

          анонім

          55.02.13, 18:03Відповідь на 3 від биглязь

          Схуднути, можливо, допоможе, але витримати день на чаєві складніше, ніж просто день голоду.
          Звісно ж, білий чай не так жорстоко діє на організм, як зелений. Але й не так ефективно.

            65.02.13, 18:18

            Это жене просто чай, а белый чай

              75.02.13, 18:19Відповідь на 2 від КрасулькА

              Билый чай-цэ всэ адно шо бизспыртова водкасекс без женщины!А как это?

                86.02.13, 09:58Відповідь на 5 від анонім

                Схуднути, можливо, допоможе, але витримати день на чаєві складніше, ніж просто день голоду.
                Дійсно мені легше взагалі нічого не їсти і не пити. До обіду навіть не пью воду. Раніше не пив до вечора. Однак воду треба пити щоб організм мав можливість очищуватись. При цьому пью звичайну воду (купую дитячу "Малятко".

                Пити в цей день чай або будьякі інші напої включаючи мінеральну воду вважаю шкідливим.

                Суть одноденного голодування не в зменшенні ваги а в наданні травній, секреторній системам та в цілому всьому організму відпочинку.

                Тим хто хоче спробувати, пораджу що головне в такому голодуванні це ПРАВИЛЬНИЙ СНІДАНОК. тобто вихід з добового голодування. Якщо у когось є питання із задоволенням поділюсь своїм досвідом.

                  анонім

                  96.02.13, 11:27Відповідь на 6 від dothen

                  Білий чай найменш ферментований і тому найкорисніший. Китайці п'ють саме білий та зелений (більш ферментований) чаї. Чорний (найбільш ферментований) виник випадково (зіпрів дорогою з Китаю в Англію) і користується попитом лише у європейців та їх колишніх підданих. Користі з чорного чаю майже нема.

                    анонім

                    106.02.13, 11:30Відповідь на 8 від биглязь

                    Раджу написати окрему нотатку невеликих розмірів, щоб цільова аудиторія (гламурні білявки) осилила текст.
                    Сам я такого практикувати не буду, бо:
                    1. Я й так кілограмів на 10 легший за норму.
                    2. Завдяки вегетаріанству моя травна система і так не зіштовхується з важкою їжею.
                    3. Не поївши я не можу заснути.
                    4. Іноді якщо не поїм, тремтять руки і паморочиться в голові.