Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Як говоримо то знаємо

Крупним планом

клацаємо щоб перейти на збільшення.

До того показую, що більшість говорячих чи пишучи не ясно на що спираються де вчилисьsmile


Map
0

Коментарі

121.01.15, 13:13

Правда підручники СССР а також по історії, а також в дисковері на ТБ, говорять про інше.

На що сподівався Ісус Христос коли стримував силовий сценарій?

    221.01.15, 13:25

    Та деякі письменники на порталі в своїх аватар вподоблюються Ісусу Христу одягаючи терновий вінець як образ спасителя і в той час всі їх замітки на сто мечей

    Дуже підозрілим є гасло "Путин хуйло" ми то знаємо, що русский образи виводить на дуель... але чому з України та зухвало і наполегливо несуться образи... починаючи з Майдану?

    Хто навмисне викликає до меча?

      322.01.15, 09:52

      В еврейском восстановительном переводе (кстати - очень интересный перевод http://www.kifa.kz/bible/stern/stern_matfey_26.php )
      сказано немного по-другому: "Вложи свой меч обратно, ибо всякий, употребивший меч, умрёт от меча." -
      то есть не просто взявший, а употребивший...
      Так что если Слово - меч обоюдоострый, то и наши слова - тоже пусть не мечи, но оружие...
      Поэтому ты прав - оскорбления можно приравнять к боевым действиям, и значит в ответ
      тоже пойдут боевые действия - или словом, или делом, или и тем и другим.
      Правда, в случае конфликта с Россией наши слова - не главный и не первый фактор начала агрессии

        Гість: ЛемБой

        422.01.15, 10:13Відповідь на 2 від Крилами віри

        Гасло "путін-х#йло" сказав вперше футбольний фан харківського "Металіста",як почалась анексія Криму. Грубо,але це реакція у відповідь.

          522.01.15, 11:38Відповідь на 4 від Гість: ЛемБой

          Не можу покладатись на свою пам'ять але це речення я чув на Майдані

          От бачите як підхопили словечко і його співав Ляшко, і вірші писали на це слово

            622.01.15, 11:45Відповідь на 3 від Alvo

            Тоді мабуть меча задарма не витягували

            Зараз на радіо при трансляції парламенту України, на увесь голос, говорять, що конфлікт має економічний характер.

            Думаю це проблема спадщини, а саме радянської, і багато країн з СССР вже унаслідували війну через боротьбу за "цю" спадщину.

              Гість: ЛемБой

              722.01.15, 11:46Відповідь на 5 від Крилами віри

              Не можу покладатись на свою пам'ять але це речення я чув на Майдані

              От бачите як підхопили словечко і його співав Ляшко, і вірші писали на це слово
              Майдан був до літа,може і співали-після анексії.
              А якщо перестануть співати і вірші складати,то що-росія віддасть Крим і припинить сепаратистів підтримувати?

                822.01.15, 11:54Відповідь на 7 від Гість: ЛемБой

                Зараз треба знайтись Україні, виразити своє обличча, ставлення до сусідських країн, чесно визнати защо сьогодні воюємо. Але це не воскресить загиблих.

                Я інколи питаю у росіян чи бачуть вони крім берегів і маєтків, саму Україну?

                Жодного разу не почув відповіді.

                Отже Україна загубилась.