хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Скажемо подяку першому національному радіо

Глобальний модератор в Інтернет просторі, розпочав свою діяльність і в Україні. Прямо зараз в парламенті України розглядається закон медіапростору, і як я зрозумів цей закон не менш жорсткий чим той, що розвирувався в Росії.

Отже в Україні розгорнули проект як не потрапити на гачок майбутнього закону в силу навчання бути вільним.

Щоб не потрапити на гачок закону є така освіта як Біблія ну а тим хто вважає себе сапіенсом, радіо ознайомило нас з сайтом:

Головні тематичні напрямки сайту «Медіаграмотність» - медіаосвіта, медіапсихологія, медіаетика, медіаправо та маніпуляції в медіа. Перспективним напрямком, який ми плануємо розвивати, є ознайомлення аудиторії з потенціалом, перевагами та небезпеками нових медіа. Ми прагнемо сформувати суспільну культуру вивчення та оцінювання діяльності засобів масової інформації, вміння захищати свої права та свободи в медіапросторі, підвищити рівень відповідальності й допомогти реалізувати потенціал як споживачів, так і виробників медійного продукту.


http://osvita.mediasapiens.ua/material/pro-nas?nocache=1 



Map
0

Коментарі

113.08.14, 23:38

Прямо зараз в парламенті України розглядається закон
ти вце віриш, бухають напевно, за упокой регіонів і піздец комуняк

    анонім

    213.08.14, 23:41

    да....вот таким как ты---надо боятся

      313.08.14, 23:42Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      У тебе претензії до названного радіо?

      Можливо приймуть закон без поправок, і він стане першим модератором на цьому порталі, закриють твій блог, і пошлють на сайт вчитись хорошої поведінки.

      В Росії це вже почалося

        413.08.14, 23:43

        щоб ти з"їв, щоб не...

          513.08.14, 23:43

          Глобальний модератор в Інтернет просторі, розпочав свою діяльність і в Україні. Прямо зараз в парламенті України розглядається закон медіапросторуОткуда подобная информация? Сcылку, будьте добры.

            613.08.14, 23:44Відповідь на 2 від анонім

            В BBN ми вчимось чому?

            Ми вчимось страху Божому.

              713.08.14, 23:46Відповідь на 5 від Бес Понятия

              Я ж дав посилання на радіо, і передачку що пройшла до 23:00, а також вони запросили редактора сайту на який я вказав.

                813.08.14, 23:49Відповідь на 7 від Крилами віри

                Я ж дав посилання на радіо, і передачку що пройшла до 23:00, а також вони запросили редактора сайту на який я вказав.Я просил ссылку на материал, в котором утверждается, что "в парламенті України розглядається закон медіапростору". При чем здесь какое-то радио?

                  913.08.14, 23:50Відповідь на 4 від evgeniy_v

                  щоб ти з"їв, щоб не...До речі: з китаю у мене немає гостей від часу як я проводив курси "Чистота сексуального життя" в гурті "Еротика Любов Секс" Китай любить там шастати а мої блоги не любить. Отже Ви не з китаю

                    1013.08.14, 23:50Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

                    Прямо зараз в парламенті України розглядається закон
                    ти вце віриш, бухають напевно, за упокой регіонів і піздец комуняк
                    ти шо наівняк?який упокой регіонів? вони су*ки живєє фсєх живих

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна