хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Ось чому війна!

Ось, що змінило тон реформам, і хто був на Майданіpodmig

зважу, що Іслам є смертельними супротивниками євангельських християн.

то з ким ми підписали договір?

І справа тут не в Америці якщо самі американці НЕ підтримують політику Обами.


Map

2

Коментарі

127.07.14, 23:37

маскаль теж тіпа християнин но блятьсука гірше араба, падла!

    227.07.14, 23:39

    Вихід один: або ми піддамося Ісламу або зробимо по християнськи а як треба я розшифрував у попередніх замітках і окремій серії на тему "Перемагати з честю"

      327.07.14, 23:43Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      не кидай друзів ніде і в Росії теж.

      Визначиться накінець: хто Ваші друзі в Росії і в Америці і в Європі

      Справжні друзі це ті хто ще на Майдані нам говорив з Європи "Україна не готова вступати в ЄС"

      а Ви не слухали і слухали мусульманських козачків.

        427.07.14, 23:47Відповідь на 3 від Крилами віри

        не кидай друзів ніде і в Росії теж.

        Визначиться накінець: хто Ваші друзі в Росії і в Америці і в Європі

        Справжні друзі це ті хто ще на Майдані нам говорив з Європи "Україна не готова вступати в ЄС"

        а Ви не слухали і слухали мусульманських козачків.
        ми хуй ложили на європу, но напрямок цей правильний....аби не азію шо там де жруть там і сруть! трястя

          Гість: Pamadka*

          527.07.14, 23:49

          шо ти за бурду несеш....мусульмани також люди э а э нелюди як і всюди

            Гість: Pamadka*

            627.07.14, 23:50Відповідь на 2 від Крилами віри

            Вихід один: або ми піддамося Ісламу або зробимо по християнськи а як треба я розшифрував у попередніх замітках і окремій серії на тему "Перемагати з честю"ага...і віддімося чесно росії

              Гість: Pamadka*

              727.07.14, 23:50

              Азия - колыбель цивилизации, Европа - сборище пороков.дурак

                827.07.14, 23:53

                маскаль теж тіпа християнин но блятьсука гірше араба, падла!Так ты чукча? На мухомор молишься? нахуй

                  Гість: Pamadka*

                  927.07.14, 23:53

                  Азия - колыбель цивилизации, Европа - сборище пороков.дуракОдин китайский мудрец, случайно переживший культурную революцию, как-то сказал - Я никогда ничего не боялся, но мне стало страшно, когда люди заговорили лозунгами. украинцы заговорили лозунгами...ой нерасказывай мне умные вещи....один сказал ты повторил так же как один дурак сказал шо если черная кошка дорогу перейдет то что то случится..и все подхватили и поверили....

                    1028.07.14, 00:00

                    Азия - колыбель цивилизации, Европа - сборище пороков.дуракОдин китайский мудрец, случайно переживший культурную революцию, как-то сказал - Я никогда ничего не боялся, но мне стало страшно, когда люди заговорили лозунгами. украинцы заговорили лозунгами...ой нерасказывай мне умные вещи....один сказал ты повторил так же как один дурак сказал шо если черная кошка дорогу перейдет то что то случится..и все подхватили и поверили....Про кошку - это точно... один дурак сказал... но я не такой.... но я не такой... сам себе недури хоть, прідурах!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна