хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Psideralica

 Photos by Alex Brosa. Live in Barcelona Espacio MoviStar 2008

 Вітаю всіх. Спочатку трошки загальної інформації про мій проект « In the wave of Industrial », тобто « На хвилі Індастріалу». По перше, давно бажав публікувати щось музичне, і, спостерігаючи за більш-менш вдалими проектами своїх колег і друзів по блогосфері, таки вирішив зробити власну спробу.По друге, вагався між загально роковим контентом та конкретно жанровим. Все ж зупинився на конкретно жанровому наповненні цієї сторінки. Пропоную до уваги один з жанрів сучасної рок-музики «Industrial», благо що він містить безліч внутрішньовидової різноманітності, починаючи від класичного industrial-metal і закінчуючи легким і денсовим IBM стилем. Отже, це дасть змогу оцінити всю палітру сучасного Industrial. Розумію, що не всім до вподоби подібна музика, тому запрошую всіх бажаючих просто почитати, послухати, відпочити від політики, свар та сірого будення. З повагою до всіх Пробіотик.

 

Дебютну хвилю цієї публікації відкриває іспанська індастріал-група Psideralica.Чому вона? А чому б і ні, бо власне музика цієї команди і головне голос вокалісти Lady Marian здалися мені такими, що не викличуть блювотні рефлекси у запопсованої аудиторії.

Історія:Так ось, іспанський гурт Psideralica (з Майорки) являє собою індастріал-рок групу з деяким впливом готики та попси. Заснований у 2002 року гітаристом  Toni Kernel, гурт стає фіналістом у декількох національних конкурсах, а в 2005 році на конкурсі Belladurmiente (Hurcal deAlmera, Spain), з присудженням та записом демо-"This is my life". В цьому ж році гурт випустив і свій перший повнометражний альбом ENGEL DER NACHT.

Два роки потому, після деяких змін в колективі, з'являється вокалістка Леді Маріан, дружина Тоні, що й принесла певну чуттєвість та нові нюанси звучанню  Psideralica.

На 2010 рік поточний склад: Lady Marian (voice), Toni Kernel (guitar), LS (synthesizer)and Haritz (drums).  В 2010 році виходить другий альбом «Neophobia?»,який мені особисто сподобався.

На творчість гурту вплинули такі команди як: Nine Inch Nails,  Rammstein, Madonna і Rihanna.

Пропоную переглянути декілька кліпів від цієї іспанської команди: 

1) з нового альбому:

2) Кавер на відому композицію Alice Cooper


3) Це з попереднього альбому:

Джерела:

Офіційний сайт: http://psideralica.com/  Myspace: http://www.myspace.com/psideralica

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Psideralica/162320957113430

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Взагалі, хотів назвати цю сторінку "Industrial mother fucker", але потім передумав і зупинився на більш банальному. Це все Nairia на мене впливає, своїми добрими словами angel.


8

Коментарі

13.01.13, 22:20

Давай!!!
Одне прохання від "запопсованого", хоч іноді розбавляй коктейлем хеаві металу

    23.01.13, 22:24Відповідь на 1 від vov4ik126

    Давай!!!
    Одне прохання від "запопсованого", хоч іноді розбавляй коктейлем хеаві металу
    ніяк не можу, ця сторінка буде лише про індастріал. хеві я можу так викласти, чи написати в іншій групі. я ж казав, про конкретно жанрове наповнення. дякую за розуміння та визнання

      33.01.13, 22:29Відповідь на 2 від Пробіотик

      Давай!!!
      Одне прохання від "запопсованого", хоч іноді розбавляй коктейлем хеаві металу
      ніяк не можу, ця сторінка буде лише про індастріал. хеві я можу так викласти, чи написати в іншій групі. я ж казав, про конкретно жанрове наповнення. дякую за розуміння та визнання

        43.01.13, 22:32Відповідь на 3 від vov4ik126

        - саме це зараз вживаю, з крендельками

          53.01.13, 22:34Відповідь на 4 від Пробіотик

          не запізно для кави?

            63.01.13, 22:35Відповідь на 5 від vov4ik126

            не запізно для кави?а я каву не вживаю, максимум шоколад. чай з бергамотом та іншими приколами. я буду ще і в час і в два пити, бо ляжу десь о 3-й ночі

              73.01.13, 22:40Відповідь на 6 від Пробіотик

              не запізно для кави?а я каву не вживаю, максимум шоколад. чай з бергамотом та іншими приколами. я буду ще і в час і в два пити, бо ляжу десь о 3-й ночіприкольно. Я кавоман. Мені не шкодить, але на ніч не вживаю
              В тебе що, безсоння? чи "здер" нову ігруху?

                83.01.13, 22:42Відповідь на 7 від vov4ik126

                не запізно для кави?а я каву не вживаю, максимум шоколад. чай з бергамотом та іншими приколами. я буду ще і в час і в два пити, бо ляжу десь о 3-й ночіприкольно. Я кавоман. Мені не шкодить, але на ніч не вживаю
                В тебе що, безсоння? чи "здер" нову ігруху?
                ігрух в мене - задовбали. граю в класичних героїв меча та магії, там треба більше думати чим стріляти. так, живу як вампір, чи ді-джей, вночі в мене натхнення....якщо вставати рано не потрібно

                  93.01.13, 22:50Відповідь на 8 від Пробіотик

                  а я щоранку, о 6-тій... іноді йду на роботу як зомбі, особливо після нового року...

                    103.01.13, 22:55Відповідь на 9 від vov4ik126

                    а я щоранку, о 6-тій... іноді йду на роботу як зомбі, особливо після нового року...в мене ненормований день і робота то є то немає

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна