хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Третя імперія - Ліберал (1)

3.Ліберал

Лібералізм це смерть націй

1

Шириться підозра у країні, що нація постраждала через зраду.

Не через зраду Версалю. Це і так зрозуміло: сорок пунктів перетворилися на чотириста чотирнадцять статей мирного договору,завіреного його ініціатором (Вудро Вільсоном).

Ці інші зрадники з'явилися через використання ідеалів в своїх егоїстичних цілях.  Наші вороги побачили, що вони не змогли б зробити нічого кращого для себе, ніж через мир змусити нас відмовитись вести війну, в якій ми ще не перемогли; вони побачили, що не було нічого ліпшого, ніж змусити деяких німців прийняти ці ідеали.  Не важливо чи зосереджуємо ми увагу на зрадниках чи на зраджених, ми знаходимо себе у своєрідній атмосфері химерних принципів.

Наші опоненти скористалися цією атмосферою на свою користь задля нашого послаблення. Атмосфера, про котру ми ведемо мову, просякнута небезпечною ментальною інфекцією, яка може знищити наш імунітет. Це атмосфера лібералізму, що роз'єднує, несе моральну хворобу серед націй і руїну в нації, де він домінує.  Цей смертельний лібералізм не треба розуміти, як прерогативу однієї партії. Він породжений однією європейською партією, яка носить його ім'я, але він поширює свій згубний вплив на всі партії і нівелює всі відмінності між ними: він створює знайому фігуру професійного партійного лідера.

Принцип лібералізму полягає в тому, щоб не мати незмінних принципів і твердити, що це і є їхній принцип.
7

Коментарі

анонім

122.01.13, 12:04

Влучно і геть про нас, знову.

    Гість: lkjmn

    222.01.13, 12:27

    Що мені подобається - мова. Сам перекладаєш? Чи є джерело?

      322.01.13, 13:13Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

      Що мені подобається - мова. Сам перекладаєш? Чи є джерело?Дякую! Сам, з англійської. Тобто переклад перекладу

        422.01.13, 15:45

        "Лібералізм це смерть націй" - що тут ще додати можна?

          Гість: lkjmn

          522.01.13, 16:15Відповідь на 3 від Ідеолог


          Так американське видавництво викупило права на публікацію майже одразу. Чи я щось плутаю?

            64.02.13, 15:48

            лібералізм - один з найнебезпечніших ворогів, так як ще не проявив у повній мірі своєї гнилі.