хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Хочу, щоб це зробило ваш ранок)))))))

13

Коментарі

Гість: Fildepersovui

124.12.15, 08:24

доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжці

    224.12.15, 08:37Відповідь на 1 від Гість: Fildepersovui

    доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжцігарно сказав, як відомий поет Чехов!

      Гість: Fildepersovui

      324.12.15, 08:42Відповідь на 2 від Ми Ла

      доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжцігарно сказав, як відомий поет Чехов! це мій друг!

        424.12.15, 08:46Відповідь на 3 від Гість: Fildepersovui

        доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжцігарно сказав, як відомий поет Чехов!це мій друг!друззяки у тебе, я тобі скажу

          Гість: Fildepersovui

          524.12.15, 08:53Відповідь на 4 від Ми Ла

          доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжцігарно сказав, як відомий поет Чехов!це мій друг!друззяки у тебе, я тобі скажузапрошую на творчий вечір!

            624.12.15, 08:55Відповідь на 5 від Гість: Fildepersovui

            доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжцігарно сказав, як відомий поет Чехов!це мій друг!друззяки у тебе, я тобі скажузапрошую на творчий вечір!згодна, але я прийду не сама, ти вже вибач. Зі мною ще буде Ахмєтова Нічого страшного?

              Гість: Fildepersovui

              724.12.15, 08:57Відповідь на 6 від Ми Ла

              доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжцігарно сказав, як відомий поет Чехов!це мій друг!друззяки у тебе, я тобі скажузапрошую на творчий вечір!згодна, але я прийду не сама, ти вже вибач. Зі мною ще буде Ахмєтова Нічого страшного?да беріть вже всіх

                824.12.15, 10:38Відповідь на 1 від Гість: Fildepersovui

                доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжціти Булгакова читав? Там голову має відтяти!

                  Гість: Fildepersovui

                  924.12.15, 11:10Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжціти Булгакова читав? Там голову має відтяти!не читав, пришиють значить голову

                    1024.12.15, 12:19Відповідь на 9 від Гість: Fildepersovui

                    доктор (хірург Залдостанов ) пришиє йому нові ніжки і він знову побіжить по доріжціти Булгакова читав? Там голову має відтяти!не читав, пришиють значить голову

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна