хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Віталька і екологія Києва

Суперечливі заяви влади стосовно екологічної ситуації у Києві, збили з пантелику людей. Однак залишили місце для жартів. 
До заспокійливих заяв чиновників різного рангу, українці ставиться недовірливо. Наприклад, міський голова В.Кличко 9 червня повідомив, що допустима концентрація шкідливих речовин у Києві місцями складала близько 600%. Де істина наразі судити важко. Однак жабу на Кличка народ на всяк випадок підготував. Адже у нас народ любить Вітальку kiss
"Мэр Киева - Виталий Кличко заявил, что пожар на нефтебазе никак не повлиял на концентрацию вредных веществ в воздухе" - авторський текст
14

Коментарі

111.06.15, 19:48

Аццкий отжыг.

    211.06.15, 19:55

    Отелла! Кррросавчег

      311.06.15, 19:57Відповідь на 2 від Бес Понятия

      Отелла! КррросавчегМавр зробив свою справу, Мавр може піти?

        411.06.15, 20:02Відповідь на 3 від Joxoxo

        Отелла! КррросавчегМавр зробив свою справу, Мавр може піти?Ще не, Дездемону хай придушить, на поклон і за куліси

          511.06.15, 20:04Відповідь на 4 від Бес Понятия

          Отелла! КррросавчегМавр зробив свою справу, Мавр може піти?Ще не, Дездемону хай придушить, на поклон і за куліси в мене маса варіантів на роль Дездемони

            611.06.15, 20:06Відповідь на 5 від Міс Марпл

            Отелла! КррросавчегМавр зробив свою справу, Мавр може піти?Ще не, Дездемону хай придушить, на поклон і за куліси в мене маса варіантів на роль ДездемониЗаписуй та надсилай до мерії

              711.06.15, 20:10Відповідь на 6 від Бес Понятия

              Отелла! КррросавчегМавр зробив свою справу, Мавр може піти?Ще не, Дездемону хай придушить, на поклон і за куліси в мене маса варіантів на роль ДездемониЗаписуй та надсилай до мерії можуть посадити

                811.06.15, 20:16Відповідь на 5 від Міс Марпл

                Отелла! КррросавчегМавр зробив свою справу, Мавр може піти?Ще не, Дездемону хай придушить, на поклон і за куліси в мене маса варіантів на роль ДездемониХУ"ЛО ПЕРШИЙ В ЧЕРЗІ ?

                  911.06.15, 20:17Відповідь на 8 від _Вадим_

                  та Віталька до нього не дотягнеться, пропоную х*ла лишити Ярошу з Коломойським

                    Гість: Мышуська

                    1011.06.15, 20:28

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна