хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

здається, там прихована реклама якоїсь мережі




14

Коментарі

13.03.15, 00:51

АТБ

    23.03.15, 00:52Відповідь на 1 від YriiL

    АТБ ага!

      33.03.15, 01:57Відповідь на 1 від YriiL

      там ещё олия по 30 осталась - не беруть, гады.
      бо везде есть по 20-25.

        43.03.15, 01:58Відповідь на 2 від Міс Марпл

        сёдни мониторил пару магазов - всё есть везде. дебилы куда-то делись - мож жрут двухлетние запасы, скупленные за день.

          53.03.15, 02:18Відповідь на 4 від Al KazlOFF

          сёдни мониторил пару магазов - всё есть везде. дебилы куда-то делись - мож жрут двухлетние запасы, скупленные за день.В кишені сьодні бачив... тобто вчора вже ))) пусті стелажі з макаронами, мукою. Цукру трохи було. Взяв кг, щоб потім не бігати зайвий раз.
          А саму паніку я проспав. Питаю знайомих: -Кажуть, паніка якась? -Так вже два дні паніка, ти шо з Місяця впав?

            63.03.15, 02:27Відповідь на 5 від Дождь!

            точно проспал.
            была дикая истерия, мы с женой в очереди в поликлинике стояли, громкой фразы "малая, ты посиди, я пока в Фору сбегаю - там сахар по 8,70 дают" хватило, чтобы мы за 20 минут всё прошли.
            всё сейчас везде опять есть.

              73.03.15, 06:19Відповідь на 3 від Al KazlOFF

              есть по 20-25.не видела пока, по крайней мере у нас - только сахар упал

                83.03.15, 07:29Відповідь на 4 від Al KazlOFF

                сёдни мониторил пару магазов - всё есть везде. дебилы куда-то делись - мож жрут двухлетние запасы, скупленные за день. Значить, треба і мені зайти в маркет, бо вже ні яєць, ні моркви.

                  93.03.15, 07:32Відповідь на 5 від Дождь!

                  сёдни мониторил пару магазов - всё есть везде. дебилы куда-то делись - мож жрут двухлетние запасы, скупленные за день.В кишені сьодні бачив... тобто вчора вже ))) пусті стелажі з макаронами, мукою. Цукру трохи було. Взяв кг, щоб потім не бігати зайвий раз.
                  А саму паніку я проспав. Питаю знайомих: -Кажуть, паніка якась? -Так вже два дні паніка, ти шо з Місяця впав?
                  а я цілеспрямовано проігнорила

                    103.03.15, 10:33Відповідь на 6 від Al KazlOFF

                    точно проспал.
                    была дикая истерия, мы с женой в очереди в поликлинике стояли, громкой фразы "малая, ты посиди, я пока в Фору сбегаю - там сахар по 8,70 дают" хватило, чтобы мы за 20 минут всё прошли.
                    всё сейчас везде опять есть.
                    Хтось хитрожопо спихнув некондицію

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна