хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Дурдом по-українськи!

У більшості донецьких шкіл дітей змушують писати оповіданняі розповідати позитивні розповіді про українського президента Віктора Януковичата депутата і олігарха Рината Ахметова. 

Невеликий, але серйозний штрих з приводу того, як змінюєтьсясвіт.

До мене звернулася моя стара знайома з дивовижною історією здонецької життя. Її дочка перейшла у 2-ий клас однієї зі шкіл Кіровськогорайону Донецька,   і 1 вересня в школі буде «перший» урок,присвячений видатним жителям Донбасу … !!! … Їй дочці дістався убивец і злодій  Ринат Ахметов.

Інший дівчинці дістався презик-зек Янукович, але це ще хочякось можна зрозуміти, все-таки Баньдюковіч, ... який сфальсифікувавши вибори президента, - і ...  став президентом ???!!!

??? … Алевчителька категорично наполягає, щоб розповідь складався виключно з позитивнихмоментів ???! І додає, що треба стати  передкласом і розповісти написану брехню, ... і тепер дівчинка з мамою повиннінаписати розповідь про злодія Ахметова, збрехати,  що він зовсім не злодій, ... після чоговивчити цю брехню напамять ... і розповісти цю брехню перед однокласниками?!

????????????????????????????????????????

46

Коментарі

16.08.12, 17:32

Про Леніна-Сталіна навчились писати? То що ж Вас дивує?

    26.08.12, 17:36Відповідь на 1 від Кривовус

    не знаю ким був Ленін ??? ... я з ним не пересікався у житті, ... але те що Ахметов віддав наказ вбити Щербаня це достовірна інформація ...

      анонім

      36.08.12, 17:58

        46.08.12, 18:02Відповідь на 3 від анонім

        а шо буде далі ???

          Гість: lyo Dnepr

          56.08.12, 18:41Відповідь на 2 від КумПаніЯ

          Когда был Ленин маленький,
          С кудрявой головой,
          Он тоже бегал в валенках
          По горке ледяной. (с)
          http://preemnik2008.net/666/blog/7183/

            Гість: Рус с kija

            67.08.12, 07:40

            А кому про Анісима? Юру Єнакіевського?

              77.08.12, 11:57

              Жесть!

                87.08.12, 12:54

                дожилися ???!!!

                  97.08.12, 13:13

                  ПРОМЫВКА МОЗГОВ - начиная с самых малолеток!
                  Скоро хвалебные оды про олигархов будут заставлять учить в САДИКАХ...

                    107.08.12, 13:18Відповідь на 2 від КумПаніЯ

                    не знаю ким був Ленін ??? ... я з ним не пересікався у житті, ... Кучерявим жидом народився - сіфілітичним лисим жидом здох...
                    але те що Ахметов віддав наказ вбити Щербаня це достовірна інформація ... Про то вже мало хто знає - а для всіх він зараз лагідний біленький та пухнастенький

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна