хочу сюда!
 

Оксана

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Будемо щедрувати, з Маланкою гуляти!

12 січня 2014 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України (с. Пирогів) з 12.00до 16.00 на експозиції “Середня Наддніпрянщина” відбудеться свято “Маланки” .

Увечері (13 січня) на Маланку наші пращури щедрували. Дуже часто ряджені парубки та чоловіки,перебрані в комічний жіночий та чоловічий одяг у масках, дружно регочучи,водили вулицями на Маланку переодягненого хлопця. Співали, жартували,бешкетували. «Маланка» поводила себе так, як за народною мораллю негоже було чинити чесній дівчині: вона залицялась до парубків та чоловіків, вішалась їм на шию, вела себе фамільярно зі старшими людьми, бешкетувала та провокувала господарів хати.

Біля селянських садиб та на сценічному майданчику будуть відтворені давні українські обряди: щедрування та “Маланка”. У святі візьмуть участь фольклорні колективи з Київщини.

У програмі також відбудеться конкурс на краще виконання колядки або щедрівки, ворожіння дівчат на “судженого”, розваги з Маланкою.

Завершиться свято вивченням українских народних танців разом з етнографічним танцювальним гуртом музею “Дам лиха закаблукам!”

Проведіть незабутнє свято «Маланки» у традиційній атмосфері українських гулянь!

3

Комментарии