хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Сім чудес Волині

Духовна та історична спадщина Волині - потужне джерело знань, що формують світогляд не тільки волинянина, але й кожного громадянина України, його патріотичне відчуття минувщини.

Фільм «Сім чудес Волині» розповідає про найцікавіші рукотворні історичні пам’ятки регіону - Луцький замок, Свято-Успенський собор у Володимирі-Волинському, Загорівський і Зимненський монастирі, музей-садибу Лесі Українки у Колодяжному, резиденцію князів Радзивілів у селищі Олика та комплекс історичних пам’яток у Берестечку.

Режисер: Віталій ГерасимлюкКіностудія: "Барбос", м. Луцьк

15

Коментарі

анонім

124.07.12, 07:38

Дивно...але всюди побував... ...
А з "Барбосом" співпрацював в свій час...толкова команда.

    224.07.12, 18:09Відповідь на 1 від анонім

    Дивно...але всюди побував... ...
    А з "Барбосом" співпрацював в свій час...толкова команда.
    Справді, дивно...
    Я чим більше дізнаюся про Волинь, тим більше вона викликає в мене захоплення. Стільки всього цікавого! Ми вже з чоловіком склали цілий список місць, які хочемо відвідати в Луцьку. Але за один приїзд точно все не зможемо охопити...

      анонім

      324.07.12, 18:38Відповідь на 2 від Українк@

      А от в самому Луцьку давно нічого не відвідую...хіба, крім замку, і то, коли гості приїздять... ...
      В свій час передивився та відвідав практично все що можна.... На замковій площі є костел "Петра та Павла"... За совка там був то склад браку взуттєвої фабрики, то ще щось подібне...а потім зробили музей атеїзму...ну не засранці ті комуняки...так їм і відкашлялось, та іще добряче буде... Та не про те мова, під кастьолом є ціла система підземель, підземних ходів....більше 4(чотирьох!) ярусів вниз. За совдєпа ми там часто бували, там було занедбано та зас*ано...але надзвичайно цікаво. Цілі будови під землею, купола, арки, кімнати, зали в залах, безліч коридорів... кажуть, що тепер там частинку відреставрували та проводять екскурсії...от там цікаво...

        424.07.12, 18:55Відповідь на 3 від анонім

        О, дякую за цікаву інформацію! Костел збиралися подивитися, але ми не знали, що під ним підземелля є.Ще, крім замку, думаємо відвідати краєзнавчий музей, музей Волинської ікони, Лесину вітальню, а також музеї дзвонів і книги (я так зрозуміла, що вони знаходяться на території замку). А ще дуже хочу в Колодяжному побувати... Усе, що пов'язане з Лесею Українкою, має для мене особливе значення.

          524.07.12, 19:51

          Перегляну згодом.

            анонім

            625.07.12, 08:15Відповідь на 4 від Українк@

            Так, там знатне підземелля...і значно цікавіше було його відвідувати тоді, коли це було під забороною...за совка...
            Якщо знайомий не буде зайнятий, то попрохаю його побути екскурсоводом...він типу енциклопедія, та ще й вміє думати ...

              725.07.12, 13:02Відповідь на 6 від анонім

              Так, там знатне підземелля...і значно цікавіше було його відвідувати тоді, коли це було під забороною...за совка...
              Якщо знайомий не буде зайнятий, то попрохаю його побути екскурсоводом...він типу енциклопедія, та ще й вміє думати ...
              Заборонений плід завжди солодший...
              Ходяча енциклопедія та ще й думаюча - це круто!!!

                анонім

                826.07.12, 02:45

                  918.08.12, 21:32

                  На початку вересня зліт в Новому загорові. Зберу фнфу - розішлю запрошення.

                    1018.08.12, 23:33Відповідь на 9 від Fred Perry

                    На початку вересня зліт в Новому загорові. Зберу інфу - розішлю запрошення.Андрію, чекатимемо на додаткову інформацію і запрошення. Побувати в Новому Загорові для нас з Нестором - честь.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна