хочу сюда!
 

Юлия

31 год, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Найнебезпечніші аеропорти світу.

У одній із попередніх своїх попередніх публікацій я розповідав про найбільш незвичайні аеропорти світу а зараз доповню про найнебезпечніші.Найбільш небезпечними аеропортами в світі вважаються гірські аеропорти. Чому в них існує  необхідність? Тому що є на Землі такі куточки, в яких природа збереглася в своєму первозданному вигляді, і дуже багато охочих потрапити в такі «невинні» місця.Число "гірських" туристів росте з року в рік. Тому доводиться будувати аеропорти в таких складних для посадки місцях.

Гірський аеропорт в Непалі
До одного з самих небезпечних відноситься гірський аеропорт, розташований в щілині скелі біля містечка Лукла. Злітна смуга знаходиться між горою і обривом. Він побудований на висоті 2860 метрів над рівнем моря в Непалі і з усіх боків оточений горами, тому, щоб безпечно приземлитися, літаку потрібно різко спікірувати вниз, щоб не зачепити гори.Піти на друге коло у пілота немає можливості, тому посадка передбачає тільки одну спробу. А саму злітно-посадкову смугу називають «горбатою» через те, що вона піднята дугою.Зрозуміло ,усілякі "несподіванки" вроді несправного двигуна на старті тут неможливі - смуги безпеки я не помітив жодної.Рейси з цього аеропорту здійснюються тільки в денний час, тому що хоч пілоти спеціально навчені і підготовлені, але літати вночі тут дуже небезпечно.Навідь від відео зльоту і посадки тут іде мороз по шкірі.Аеропорт Каталіна (Авалон, Каліфорнія)
У кого слабкі нерви, то краще не літати на літаках в аеропорт Каталіна, розташований в Каліфорнії.  Це дійсно небезпечний аеропорт. Друга назва його - «аеропорт у небі». Через підйом в центральній частині зльотно-посадкової смуги пілоти навіть не бачать кінця доріжки. При заході на посадку присутня зона турбулентності і низхідні потоки повітря. Також злітна смуга знаходиться не в найкращому стані внаслідок постійних проливних дощів. Літакова доріжка вся в ямках і тріщинах, що додає ще більшу незручність. «Аеропорт в небі» - це звучить одночасно романтично і небезпечно.

Аеропорт Тонконтін (Тегусігальпа, Гондурас)
Цей аеропорт не тільки цивільного призначення, але і служить для військових. Злітно-посадкова смуга дуже коротка. Навколо самого аеропорту знаходяться лише гори, тому при посадці літака пілотам буквально доводиться протискуватися між гірських схилів. Так само майже в останній момент необхідно розвернути літак на 45 градусів, що може зробити тільки дуже досвідчений пілот. Цим і небезпечний гірський аеропорт Тонконтін.Ось відео посадки літака в аеропорту Тонконтін.Аеропорт Шимла в Індії
Цей гірський аеропорт знаходиться на висоті 1546 метрів над рівнем моря, тому і відноситься до найнебезпечніших аеропортів в світі. Через постійну непогоду там стоять густі тумани, а в сезон проливних дощів дуже важко здійснювати посадки, так як аеропорт розташований на вершині великої гори.

Аеропорт Juancho Є. Yrausquin (Саба, Нідерланди)
Злітно-посадкова смуга цього аеропорту є однією з найкоротших у світі. Її довжина всього лише 396,24 метра. З одного боку літакової доріжки розташовуються гори, а в самому початку і кінці - обрив над морем, що і робить аеропорт дуже небезпечним. Пілоти, щоб здійснювати посадки та злети на такій смузі - повинні володіти великим професіоналізмом!

Аеропорт Паро в Бутані
Аеропорт Паро розташовується на березі річки Паро серед гірської долини на висоті понад 2000 метрів над рівнем моря.Посадка тут схожа на слалом що добре видно на відео. недарма тільки 8 пілотів мають сертифікати на посадку літаків тут.Посадка в нічний час у Паро заборонена.


Аеропорт Аспен-Піткін (Колорадо, США)
Через розташування аеропорту в горах пілоти повинні йти на посадку під дуже крутим кутом спуску. Внаслідок цього в салоні дуже різко починає змінюватися тиск, що погано впливає на самопочуття пасажирів. А трапляється й те, що пошкоджується ніс самого літака. Однак всі зусилля додаються для того, щоб зробити аеропорт менш небезпечним, тому постійно проводяться реконструкції.

Рейтинг блоговСчетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
18

Комментарии

15.10.12, 22:15

  25.10.12, 23:29

  Интересно!

   35.10.12, 23:44

   Краще ходити пішки...

    45.10.12, 23:50Ответ на 3 от Perovdupu

    Так не хочуть ходити.Тим більше вгору йти.

     55.10.12, 23:59

     Нічого собі...

      66.10.12, 00:00Ответ на 4 от uraha

      Так не хочуть ходити.Тим більше вгору йти.То нехай і не скаржаться на зайвий адреналін в крові.

       76.10.12, 00:01Ответ на 5 от Танк_

       Нічого собі... Так, все людям!

        86.10.12, 00:04Ответ на 7 от Perovdupu

        Нічого собі... Так, все людям!Я не дуже розумію необхідність будувати аеропорт, у якому можуть приземлитись аж 8 пілотів. Та й інші... Якщо туди можна потрапити лише повітрям простіше побудувати аеропорт на відстані 100 - 200 км у нормальному місці і організувати рух до кінцевої точки гвинтокрилами. Нмд.

         96.10.12, 00:20Ответ на 8 от Танк_

         Паро - єдиний аєропорт в Бутані.Головна дорога побудована у 1962 році.Ширина дороги - 2,5 метра.Швидкість руху за правилами повинна бути біля 15км/годину залізниць немає.Я вже не знаю що вже краще, їхати дорогою ширино 2,5метра зі швидкістю 15км/год чи сідати в аєропорту Паро.

          106.10.12, 00:34Ответ на 9 от uraha

          Тільки що прочитав - з Паро вилітає аж 2 літака - цілком достатньо для 8 пілотів.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая