хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Забирайте в обране

Багато хто з моїх колег і друзів просив проінформувати про сучасний тренд у харчуванні - рекламую Гарвардську Тарілку Здорового Харчування. Це найбільш зручна та проста інфографіка для використання. До цього була тарілка FDA, USA, 2011 року, яку трошки вдосконалили спеціалісти Гарварда.


Світлина від Otto Stoyka.
8

Коментарі

Гість: InnaFL

110.02.17, 23:38

    210.02.17, 23:43Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

      310.02.17, 23:51

      сыр,красное мясо,бекон,сливочное масло,картошечка....

        410.02.17, 23:59Відповідь на 3 від Южный Соус

        сыр,красное мясо,бекон,сливочное масло,картошечка....мене більше молоко розстроїло

          511.02.17, 00:16Відповідь на 4 від Міс Марпл

          сыр,красное мясо,бекон,сливочное масло,картошечка....мене більше молоко розстроїлоужо давно кажуть шо нема в нем пользы для взрослава чилавека

            611.02.17, 00:21Відповідь на 5 від Зa*рa*зa

            сыр,красное мясо,бекон,сливочное масло,картошечка....мене більше молоко розстроїлоужо давно кажуть шо нема в нем пользы для взрослава чилавекадля мене користь страшенна: обожнюю перед сном скляночку-другу навернути

              711.02.17, 06:43

              Де сир(творог), йогурт і кисле молоко? Гарвард такого не їсть? Не любить бурчання в животі?

                811.02.17, 06:43Відповідь на 6 від Міс Марпл

                сыр,красное мясо,бекон,сливочное масло,картошечка....мене більше молоко розстроїлоужо давно кажуть шо нема в нем пользы для взрослава чилавекадля мене користь страшенна: обожнюю перед сном скляночку-другу навернутиТепленького, для заспокоєння і приємних снів

                  911.02.17, 08:25Відповідь на 7 від Ми Ла

                  Де сир(творог), йогурт і кисле молоко? Гарвард такого не їсть? Не любить бурчання в животі? я таке не лю, тож навіть не помітила

                    1011.02.17, 08:26Відповідь на 8 від Ми Ла

                    сыр,красное мясо,бекон,сливочное масло,картошечка....мене більше молоко розстроїлоужо давно кажуть шо нема в нем пользы для взрослава чилавекадля мене користь страшенна: обожнюю перед сном скляночку-другу навернутиТепленького, для заспокоєння і приємних снівСаме так.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна