хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Мами знають))

7

Коментарі

Гість: Витек1

121.08.15, 19:23

Ваня зделал уборку, помыл всю посуду, но мама всё равно заметила, шо хата згорела..

    221.08.15, 19:30Відповідь на 1 від Гість: Витек1

    Ваня зделал уборку, помыл всю посуду, но мама всё равно заметила, шо хата згорела.. поиграли мы немножко©

      321.08.15, 19:30Відповідь на 1 від Гість: Витек1

      Ваня зделал уборку, помыл всю посуду, но мама всё равно заметила, шо хата згорела..

        421.08.15, 19:40

        Да!))

          521.08.15, 19:46

          жінка у себе вдома займається прибиранням, і раптом дзвінок у двері. відкриває. на порозі чоловік:
          -добрий день. прошу вибачення за цікавість, як ви ставитеся до анального сексу?жінка зачиняє двері. на наступні день знову дзвінок.той же чоловік:здоровенькі були. вибачте за клопоти.скажіть будь ласка,чи любите ви секс в позиції 69?- -забирайсягеть, сволота, або міліцію викличу.дзвінок на наступний день, все знову:
          - якщо я здаюся вам настирливим, вибачайте, але чи подобається вам під час оргазму слухати непристойності?- Ну все, мені набридло. скажу фсе це чоловікові,і нарікай потім на себе.і дійсно, все розповіла чоловікові. чоловік каже:
          - якщо він ще раз прийде, я стану за дверима, постарайся його затримати.
          на наступний день все як завжди:

            621.08.15, 19:48

            - добридень, радий вас бачити. чи залучає вас оральний секс?
            жінка:
            - о, так, вельми!...
            - і анальний?
            - а 69?
            - ооо дуже кохаю.
            - а щоб з садомазохізмом?
            - обожнюю.
            - тоді, будь ласка, передайте своєму чоловікові, що, якщо у нього є під рукою все, що треба, навіщо він спить з моєю дружиною?!

              721.08.15, 19:51Відповідь на 6 від M1SHANYA

                821.08.15, 19:52Відповідь на 4 від Syrena27

                особливо в п'ятницю ввечері!

                  921.08.15, 23:19

                  до мамы чієї? а то мнув девичестве пугали -вот вйдешь замуж...свекровь типе уууууууууу

                    1022.08.15, 11:56

                    Щодо прибирання.
                    Жінка прибрала, уже і до порога підлогу домиває, пихтить у позиції...А тут чоловік з роботи прийшов. Скористався, що в позиції, - брудними ж руками відбиватися не наважилася. Коли невиличкий номерок пройшов швиденько, дружина розлючено повертається до чоловіка і промовляє багатозначну фразу: - Ну, Васька, ти такий самий дурний, як ті наші хлопці на роботі!!!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна