хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Якісним може бути не тільки дороге

Привіт, дівчата.

Хочу з вами поділитися. Вчора була в "Брокарді". Купувала собі засоби для волосся.

І натрапила там на лінію декоративної косметики GOSH. Мене цікавила помада або блиск якогось симпатичного кольору для літа. Так от. Ця марка дуже недорога (порівняно з іншими брендами Брокарда). Але якість - супер. Купила собі блиск і помаду. І те і інше не позиціанується, як стійка косметика. Але! І справді тримається досить довго і не розтікається. І хоча в мене "в ходу" косметика дещо дорожча, але я вже точно знаю, що помадам і блискам  GOSH можна довіряти.

 

ЦЕ - НЕ РЕКЛАМА! ПРОСТО ДІЛЮСЬ ДОСВІДОМ!!!

smile 

10

Коментарі

14.07.12, 16:00

пітерська косметика?

    24.07.12, 16:03Відповідь на 1 від bestiaya

    Ні. Якщо вірити напису - Данія.

      34.07.12, 16:09Відповідь на 2 від Золото 750*

      Ні. Якщо вірити напису - Данія.піду перевіряти ))

        44.07.12, 16:15Відповідь на 3 від bestiaya

        Ні. Якщо вірити напису - Данія.піду перевіряти ))А зверни увагу на блиск № 0082 і помаду № 145. Дуже вдалі кольори. Підходять і білявкам, і брюнеткам.

          Гість: OS

          54.07.12, 16:19

          не пользуюсь памадками

            64.07.12, 16:21Відповідь на 5 від Гість: OS

            не пользуюсь памадкамиА чим користуєшся? Взагалі губки не фарбуєш?

              74.07.12, 16:22

              могу только гигиеническую посоветовать RoC.правда ж днем с огнем искать надо по аптекам

                Гість: OS

                84.07.12, 16:25Відповідь на 6 від Золото 750*

                не пользуюсь памадкамиА чим користуєшся? Взагалі губки не фарбуєш? бальзамчики))ну типа гигиенические памадки)

                  94.07.12, 16:42Відповідь на 8 від Гість: OS

                  не пользуюсь памадкамиА чим користуєшся? Взагалі губки не фарбуєш? бальзамчики))ну типа гигиенические памадки)Доречі, якщо не помиляюся, марка чи то CLARINS чи то COLLISTAR випускає помади-бальзами. Перш за все - це класний догляд. В мене була така. Але в них ще присутній легкий відтінок.

                    104.07.12, 17:21Відповідь на 4 від Золото 750*

                    Ні. Якщо вірити напису - Данія.піду перевіряти ))А зверни увагу на блиск № 0082 і помаду № 145. Дуже вдалі кольори. Підходять і білявкам, і брюнеткам.дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна