хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Геноцид казахів московською метрополією

Останні 250 років для тюрків ознаменувалися епохою геноциду тих тюркських народів, які були захоплені Росією і Китаєм. Сталося це внаслідок міжтюркської ворожнечі. Роздроблена Золота Орда ослабла. Кожен тюркський народ окремо став слабшати. У підсумку це призвело до приходу нових гегемонів Центральної Азії.
У Китаї знищується і асимілюється уйгурський етнос.
У Росії фізично знищували ногаїв (казахів), карачаївців, балкарців, башкирів, татар, тувинців, кримських татар, власне казахів Каз РСР. На даний момент близько 20 тюркських народів Росії посилено русифікуються, що є етноцидом.
Геноцид тюрків Середньої Азії (узбеки, туркмени, казахи).
У 1873 р. під приводом звільнення
Російських в'язнів, Хіва була захоплена, і Хан перетворився на васала
Росії. За наказом генерала Кауффманна місто було розграбоване, а жителі
були піддані звірствам; генерал дав наказ своїм солдатам, щоб не
щадили нікого:
«Чоловіки, жінки і немовлята були вбиті з
безжальним варварством; будинку з прикутими до ліжка жителями були
підпалені; жінки і  малюки згоріли живцем; в Туркменії - пекло
8 ».
Кращі представники Вічного Еля розуміли: там, де немає єдності, немає і держави. Тільки міжусобиці, чвари, заздрість можуть згубити і народ, і державу. Гіркота звучить в уривку з «Пам'ятника на честь Кюль-Тегін» 732 рік:
Скажи, про тюрк: хто погубив державу?
Адже зовнішні вороги нас не змогли згубити.
Нас Тенгрі не тиснуло зверху,
Земля Умайя під нами не тряслася.
Так хто ж погубив наш тюркський Ель?
О мій народе, в чому загибелі причина?
О мій народе, хто по світу тебе пустив?
О мій народе, хто крізь тебе списом пройшовся?
О мій народе, хто в полон тебе захопив?
О мій народе, хто, хто у всьому винен?
О мій народе, зрада, підлість, ницість тебе згубили.
Другий геноцид казахів 30-х років.
Перший був проведений в 18 столітті по вийшов маніфесту Катерини Другої про насильницьку депортацію тюрків Причорномор'я, Поволжя. Після відмови переселяться з рідних місць, регулярна озброєна до зубів російська армія під управлінням Суворова методом геноциду знищила 500 тисяч чоловік.
Третій геноцид казахів московськими правителями - умисне розміщення ядерного полігону в Казахській РСР. Що призвело до загибелі від раку 2 мільйонів жителів республіки.
В історії багато суперечливих подій. Роки лиха треба пам'ятати, знати і запобігати в майбутньому повторення. Необхідно бути сильними у військово-промисловому плані, дружити з тюркськими народами. У геноциді винні правителі Російської імперії та СРСР, але не російський народ.

20

Коментарі

110.04.13, 19:47

кацапня якась чума на цій планеті

    210.04.13, 20:36

      310.04.13, 22:09Відповідь на 2 від serg020777

      Читайте й ГОЛОСУЙТЕ http://blog.i.ua/user/4400999/1199691/ ПРАВДА БОЖА ПЕРЕМОЖЕ....Вічная память і дай БОЖЕ воскресіння героям і друзям Христа й Украіни )))) СПАСИ БОЖЕ ВАС й нас а найбільш усіх людей своіх й УКРАІНУСЛАВА Украіні

        410.04.13, 22:14Відповідь на 1 від Hudson Hawk

        кацапня якась чума на цій планетіЦЕ ті ЧУМНІ які являть СКОРО в світ как спасітеля свого АНТИХРИСТА....Саме з Московіі прийшгов предтеча антихриста ВЛАДИмир ЛИСИЙ і вже є тайний АНТИХРИСТ й явні його звірі Горбачов й ПутінЧитайте й ГОЛОСУЙТЕ http://blog.i.ua/user/4400999/1199691/ ПРАВДА БОЖА ПЕРЕМОЖЕ....Вічная память і дай БОЖЕ воскресіння героям і друзям Христа й Украіни )))) СПАСИ БОЖЕ ВАС й нас а найбільш усіх людей своіх й УКРАІНУСЛАВА Украіні

          Гість: ZlaTitka

          510.04.13, 22:39

          Планомірно знищували великі народності

            610.04.13, 22:49

            "У геноциді винні правителі Російської імперії та СРСР, але не російський народ."


            шо, руский народ до цього не причетний??? Маячня! Вони і виконували волю свого командира то як вони не причетні? Злочинні накази виконували отже вони є також злочинці!

              710.04.13, 23:27

                Гість: lkjmn

                811.04.13, 08:59Відповідь на 1 від Hudson Hawk

                кацапня якась чума на цій планеті100%

                  911.04.13, 10:34Відповідь на 4 від SOKILDNISТЕR+

                  правда божа переможе.

                    1011.04.13, 10:42Відповідь на 8 від Гість: lkjmn

                    дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна