хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Нашим русофілам для роздумів.

Росіяни вважають Китай і Німеччину більш дружніми країнами, ніж Україна

Китай і Німеччина випередили Україну у списку найбільш дружніх країн для Росії. Хочуть об’єднання з Україною всього 14% росіян.

Фото колаж ZN.UA

Найбільш дружньою країною росіяни вважають Білорусь, а найбільш ворожою — Грузію, показало опитування «Левада-Центру», проведене у травні у 130 населених пунктах та 45 регіонах РФ. На прохання соціологів назвати п'ять країн, які респонденти вважають найбільш близькими друзями і союзниками Росії, на перше місце опитані громадяни РФ поставили Білорусь (34%), на друге Казахстан (28%). Далі в цьому списку йдуть — Німеччина (17%), Китай (16%) і України (13%). Список країн, які, на думку російських респондентів, є найбільш недружніми і вороже налаштованими до РФ, очолює Грузія — на перше місце її поставили 41% опитаних. У п'ятірку недружніх держав входять також США (35%), Латвія (26%), Литва (25%) і Естонія (23%). Говорячи про майбутнє відносин з Україною, 62% опитаних росіян вважають, що країни повинні бути «незалежними, але дружніми: з відкритими кордонами, без віз і митниць». Чверть респондентів (24%) вважають, що відносини Москви і Києва мають бути такими ж, як з іншими державами - «з закритими кордонами, візами, митницями». При цьому 14% респондентів пропонують Росії та Україні об'єднатися в одну державу.
Три чверті росіян (76%), як і рік тому, висловилися за розвиток і зміцнення зв'язків із західними країнами, тих, хто закликає дистанціюватися від Заходу, стало менше (з 16% до 13%). zn.uaЗа матеріалами: Интерфакс
24

Коментарі

Гість: lkjmn

118.07.12, 14:07

Та я їх, взагалі, за ворожу країну маю.

    218.07.12, 14:18Відповідь на 1 від Гість: lkjmn

    Звичайно,що Раша найбільш ворожа країна для України.А хіба є країна,яка любить Рашу?

      Гість: lkjmn

      318.07.12, 14:23Відповідь на 2 від Davigadoff

      Е-е-е-е-е-е... Може Гренландія?

        418.07.12, 14:28

        в них каша в голові.

          Гість: R0mmel

          518.07.12, 14:37Відповідь на 2 від Davigadoff

          я знаю аж 2 таких "країни" - Пд. Осетія та Абхазія. Каци вкидають туди шалені бабки на вітер, платять пенсії громадянам тих територій. Коротше, ті в них на утриманні. І там піпл реально любить Московію

            618.07.12, 15:07

            Для Украiни Росiя перша в списку недружнiх краiн - газовi, молочнi, цукрово-цукерочнi вiйни...Так що, кацапи все розставили вiрно.

              718.07.12, 15:34

              Найсмішніше у цьому, що в нас набагато більший відсоток людей які вважають Росію за ліпшого друга - от же ж дурні, прости Господи!

                818.07.12, 17:00Відповідь на 1 від Гість: lkjmn

                Я теж

                  918.07.12, 17:08Відповідь на 3 від Гість: lkjmn

                  Е-е-е-е-е-е... Може Гренландія?......у них ще є надія на далекі галактики, де їх не знають, тому й пнуться в космос...

                    1018.07.12, 17:16Відповідь на 4 від Fred Perry

                    в них каша в голові.100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*b ravo*

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна