хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Соломія Крушельницька -"....найчарівніша Баттерфляй"

Соломія Крушельницька про українську пісню :  «Вона мені як  храм.

Я чую в ній органи»

 

                 Портрет Соломії Крушельницької (1872-1952)                                      Художник Володимир Слєпченко

«Найпрекрасніша  і найчарівніша Баттерфляй» ( .Джакомо Пуччіні  )

«У широкому світі, де вона тріумфально виступала на  кращих оперних сценах, її називали «незабутньою Аїдою», «єдиною в світі  Джокондою», «найчарівнішою Чіо-Чіо-сан», «неповторною Галькою», «ідеальною  Брунгільдою», «неперевершеною Саломеєю», «вражаючою Валькірією», «винятковою  Лорелеєю»  ( Михайло Головащенко )

 «Ці давні спогади, що я проніс крізь роки,  завжди зберігаючи в душі, сягають початку нашого століття, коли я вперше почув  її голос і побачив її на сцені римського театру «Констанці» в незрівнянному  образі Аїди. Вона уявлялася мені царицею Нефертіті, найяснішою дружиною Рамзеса  II, або однією з жіночих фігур, що зійшли з древнього барельєфу після  трьохтисячорічного кам’яного сну, щоб продовжити життя серед людей, вражаючи їх  мелодійністю звуків, вогнистими рухами крутих плечей і гнучкого стану,  стилізованими й ефектними жестами рук».( музикознавець Гвідо Маротті )

"Вона справді ідеальна, ця шляхетна і чарівна синьойорина з тендітною і стрункою постаттю... Співає ніжно, мелодійно, захоплююче, а її чистий і дзвінкий  голос широкого діапазону відмінно інтонований. "«Gazzetta di Parma». Італія 1897

   

 Вівці мої, вівці

Українська народна пісня   Вівці мої, вівці, Вівці та й барани, Хто ж вас буде пасти, Як мене не стане? Воли мої, воли, Воли та й корови, Хто ж вас буде гнати На зелене поле? Гори мої, гори, Гори гороваті, Хто ж вам на трембіті Буде вигравати?  

 

7

Коментарі

анонім

116.11.09, 21:54

спасибо за музыку

    216.11.09, 21:59Відповідь на 1 від анонім

    Будь ласка. Це дуже давній запис, шедевр і раритет

      анонім

      316.11.09, 22:00Відповідь на 2 від ANne*

      а где вы его нашли? такое еще поискать надо

        416.11.09, 22:04Відповідь на 3 від анонім

        а где вы его нашли? такое еще поискать надоКоли добре пошукати , тут можна віднайти багато прекрасного.
        Дякую.

          анонім

          516.11.09, 22:08Відповідь на 4 від ANne*

          Вам спасибо

            616.11.09, 22:12

            декілька років тому дивилася театральну виставу "О, Соло-Мія" про цю співачку та складну сімейну ситуацію в якій вона опинилася
            Велика була жінка!

              716.11.09, 23:00

              Я навіть цілий альбом маю, але якість запису препогана, насолодитися не можливо)

                817.11.09, 08:28




                Справді велика співачка

                  917.11.09, 19:09Відповідь на 5 від анонім

                    1017.11.09, 19:11Відповідь на 6 від все_буде_так

                    декілька років тому дивилася театральну виставу "О, Соло-Мія" про цю співачку та складну сімейну ситуацію в якій вона опинилася
                    Велика була жінка!
                    Так, але ж вона присвятила своє життя мистецтву .
                    Дякую за відзив

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна