хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

погром Олімпійського

   Перечитав декілька новин про погром НСК "Олімпійський" після фінального кубкового матчу Динамо-Шахтар. Ось декілька "фактів":  зламано двоє воріт, що коштують 10 тисяч євро; нанесені істотні пошкодження газону стадіону; пошкоджені доріжки; десять серйозних ушкоджень поля (палили фаєри); зламані стільці; чотири стюарди були побиті (отримали травми легкої та середньої тяжкості); присутність фашистської символіки.

  Я сам люблю футбол, але дані події розцінюю, як прояв дикунства, нехлюйства і варварства. Так от хотілося б почути думку товариства про цю подію:

 




18%, 5 голосів

7%, 2 голоси

64%, 18 голосів

7%, 2 голоси

4%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

15.06.15, 23:38

шо там чуты?
видео есть, отловить десяток мудаков, влепить хулиганку и заставить оплатить нанесённый ущерб.
в том числе и штрафы перед футбольными организациями - как на Днепр наложенные, так и Динамо предстоящие.
и недополученную прибыль за игры на пустых трибунах. тоже с них.

    25.06.15, 23:39

    соціально патріотичні ролики в нас красиві але в основному ми бидло. це треба признать і з нуля шось робить. в захист можу сказать шо таке трапляється і в інших країнах, цивілізованих. Це недоробка служб безпеки по натовп неуправляємий цу треба завжди мати наувазі.

      35.06.15, 23:42

      це варварство, але, навіть воно і спровоковане, це ніяк не обправдовує вболівальників, що піддалися цьому.
      мои рекомендации:
      всех расстрелять.
      тех, кто убежит-повесить!

        45.06.15, 23:43Відповідь на 3 від Мари_НКа

        це варварство, але, навіть воно і спровоковане, це ніяк не обправдовує вболівальників, що піддалися цьому.
        мои рекомендации:
        всех расстрелять.
        тех, кто убежит-повесить!
        а Ви - жорстока , чи може жорстка

          55.06.15, 23:46

          Я у тебя украду одну фотку для ленивой заметки. это не вопрос, это констатация.

            65.06.15, 23:48Відповідь на 4 від Joxoxo

            це варварство, але, навіть воно і спровоковане, це ніяк не обправдовує вболівальників, що піддалися цьому.
            мои рекомендации:
            всех расстрелять.
            тех, кто убежит-повесить!
            а Ви - жорстока, чи може жорстка
            ишчадье ада я,

              75.06.15, 23:51Відповідь на 6 від Мари_НКа

              це варварство, але, навіть воно і спровоковане, це ніяк не обправдовує вболівальників, що піддалися цьому.
              мои рекомендации:
              всех расстрелять.
              тех, кто убежит-повесить!
              а Ви - жорстока, чи може жорстка
              ишчадье ада я,
              Говорить с набитым ртом...

                86.06.15, 00:06

                https://www.youtube.com/watch?v=swP4ya7wVCM

                  96.06.15, 00:46Відповідь на 1 від Al KazlOFF

                  шо там чуты?
                  видео есть, отловить десяток мудаков, влепить хулиганку и заставить оплатить нанесённый ущерб.
                  в том числе и штрафы перед футбольными организациями - как на Днепр наложенные, так и Динамо предстоящие.
                  и недополученную прибыль за игры на пустых трибунах. тоже с них.

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    3
                    попередня
                    наступна