Про співтовариство

Це співтовариство створено для підтримки
Iнформацiйного порталу "Інфопортал" (www.infoportal.pp.ua)
Портал створено для розміщення на ньому новин та цікавої і корисної інформації.
Погортавши сторінки цього сайту, ви знайдете останні новини про події в Україні та світі, дізнаєтеся, що нового пропонується на ринках товарів і послуг, прочитаєте відомості про події в країні і за кордоном.

Портал складається з окремих розділів, які відображають різні групи інформаційних потреб, що можуть виникнути у потенційних користувачів порталу . Всі новини розбиті на рубрики, які розташовані в лівій частині сайту, відповідно до тематики.
Також, ми намагаємося розміщувати статті розважального та загальнопізнавального характеру, які здалися нам цікавими.
Iнформацiйний портал "Інфопортал" — є громадсько безкоштовним довідником, просвітницьким та країнознавчим, вiртуальним iнформацiйним ресурсом у мережi Iнтернет. Також Iнформацiйний портал "Інфопортал" є політично нейтральним.

Важливі замітки

Вид:
короткий
повний

Iнформацiйний портал

pam

pam

Новий «Артек» мають намір побудувати в Карпатах

  • 18.04.14, 22:01
« Розглядається питання про створення в Україні нового " Артека "в Карпатах у зв'язку з тим , що у нас виникли проблеми з Міжнародним дитячим центром" Артек " в Криму» , - повідомив директор департаменту освіти і науки , сім'ї , молоді та спорту Івано-Франківської обладміністрації Сергій Дерев'янко на прес -конференції , посилаючись на результати наради в міністерствах молоді та спорту та соціальної політики , в якому він брав участь .

За словами Дерев'янка , один з можливих варіантів - створення « Артека» на базі відомого туристичного комплексу « Буковель» ( Яремчанська міськрада ) або якогось іншого комплексу .

«Він буде готовий приймати дітей з усієї України , в тому числі зі східних областей», - зазначив директор департаменту.

Він також повідомив , що питання про створення нового «Артека » в Карпатах буде опрацьовано протягом кількох найближчих днів. « І є перспектива вирішення цієї проблеми» , - упевнений Дерев'янко.

Нагадаємо , раніше повідомлялося , що Міністерство соціальної політики планує зробити з одеського табору « Молода гвардія» дитячий табір не гірше того , яким був « Артек».

pam

pam

Найбільший природний міст у світі

    Цей міст був знайдений всього два роки тому на півдні Китаю, випадковим чином.

 Один мандрівник шукав маршрут вздовж річки Больє через Інтернет, користуючись пошуковиком Google earth. Там він побачив скелю, що нагадувала арку, яку ніхто ніколи не описував.


Цій людині не вдалося відразу потрапити в Китай. Тільки в минулому році з допомогою міжнародної "Асоціації природних мостів і арок" дослідникам вдалося побачити своїми очима грандіозну споруду. Річка Болье вимила у вапняковій скелі арку шириною 138 метрів, висотою 71 метр.















pam

pam

Небезпечно! Пиво?


   Наполеглива, а ще краще сказати - агресивна реклама пива вже зробила його національним «напоєм» українців, росіян та інших слов'янських народів. Стереотип, нібито пиво - це безневинний «напій», а також збільшуються з кожним роком обсяги продажу цього зілля, роблять свою справу - людей, що пристрастилися до пива стає все більше. 

Вчені, що досліджують цю проблему, цілком обгрунтовано вважають неправомірним поділ спиртних виробів за ступенями їхнього шкідливого впливу на організм, оскільки серед них немає нешкідливих. Пиво, як і будь-яку іншу алкогольну суміш, з об'єктивних причин не можна називати харчовим продуктом або «напоєм», оскільки термін «напій» маскує істинну сутність наркотичної суміші й сприяє утвердженню в свідомості програми, що змушує людину отруюватися. 

Всупереч цій науковій істині виробники пива, рекламуючи свій товар, прагнуть збільшити приплив покупців тим твердженням, що пиво - слабоалкогольний, нібито нешкідливий і ледве не корисний «напій». І це незважаючи на те, що за останні роки вміст алкоголю в пиві сягнув в деяких сортах 14% (що відповідає винам за вмістом спирту), тоді як за часів СРСР міцність пива коливалася (залежно від сорту) в межах 1,5-6% , а частіше - від 2,8% (у Жигулівському) до 3,5% (у Московському). 

Свою думку з цього приводу висловили і наркологи. Але уряд України (звичайно, не без допомоги виробників пива, що одержують за своє смертоносне зілля надзвичайні прибутки) закрив на це очі: офіційно пиво виключене з розряду «алкогольних напоїв», отже, на нього не поширюються заборони на рекламу й багато інших обмежень. 

Чим небезпечне пиво? 

Шкода пива для людського організму дуже велика. Загибель клітин головного мозку (які, відмираючи, виводяться з організму з сечею), порушення функцій спинного мозку, міокардіодистрофія, цироз печінки, гепатит, панкреатит, гастрит, невропатії, поразка зорового і слухового аналізаторів. Доведено також кореляцію між щоденним споживанням пива і підвищенням артеріального тиску. Одними з важких ускладнень при пивному алкоголізмі є молочнокислий ацидоз і гіпонатріємія. 

Зазвичай ЗМІ не повідомляють, що по шкідливості для організму пиво може зрівнятися із самогоном, тому що в процесі спиртового бродіння і в пиві, як і у самогоні, у повному обсязі зберігаються супутні алкоголю побічні продукти бродіння. Це альдегіди, сивушні масла, метанол, ізопропіловий спирт, ефіри, нітразаміни та інші не менш отруйні сполуки, вміст яких в пиві в десятки і сотні разів перевищує рівень їх допустимої концентрації в горілці, одержаній із спирту вищого очищення. Серед них - і психотропні речовини, які відносяться до нелегальних наркотиків. 

На кого розраховують рекламодавці пива? Перш за все - на обивателя, що вірить усім гарненьким казкам про доступний йому за ціною «напій». Що ж стосується гарних картинок з пивом на рекламних щитах і коротких рекламних «водевілів» на телеекранах, то вони, насамперед, адресовані молоді (щоб не втратити клієнтуру в найближчому майбутньому). Як результат - на очах у батьків тверезі діти перетворюються в питущу молодь, а питуща молодь - у батьків-п'яниць. Невже комусь ще не зрозуміло, що пивна контркультура - це початок культури наркотизму, що веде до деградації поколінь.

Пиво - наркотик, що викликає агресію 

Згідно сучасним дослідженням, пиво - це найнебезпечніший легальний наркотик, що прокладає шлях іншим, сильнішим нелегальним наркотичним засобам. Саме споживання пива є першопричиною покалічених доль мільйонів наших співвітчизників. Наркологи давно прийшли до висновку, що алкоголь є найагресивнішим з наркотиків, а пивний алкоголізм характеризується особливою жорстокістю. Цим і пояснюється завершення пивних вакханалій бійками, вбивствами, згвалтуваннями і грабежами. 

Співробітник кафедри біомедичних основ життєдіяльності людини Красноярського державного педагогічного університету С. Анікін у своїй статті «Пиво - не молоко» приводить ряд прикладів, які підтверджують вищесказане. Аналогією наведених їм даних, про згубні для суспільства наслідках пивопиття, особливо для молодого покоління, є й травневі події 2002 р. на Манежній площі Москви, коли збуджені пивом футбольні фанати влаштували «широкомасштабні показові побиття» своїх співвітчизників і громадян інших країн. Був забитий до смерті випускник однієї з московських шкіл, який випадково опинився в юрбі п'яних підлітків і молоді, громили автомашини й вітрини магазинів та жорстоко били траплялися під руку людей ... Подібні випадки описані і завідувачем кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти. 

Шкідливий вплив пива на серце 

Найбільш руйнівний і шкідливий наслідок споживання пива - хворе серце або, як назвав його німецький лікар професор Болінгер, баварське «пивне серце». Це виражається в розширенні порожнин серця, потовщення його стінок, некрозах в серцевому м'язі, зменшенні мітохондрій тощо Ці зміни пов'язані з наявністю в пиві кобальту, вживаного як стабілізатор пивної піни. Вміст цього токсичного елементу в серцевому м'язі у споживаючих пиво перевищує допустиму норму в 10 разів. Крім того, кобальт викликає запальні процеси в стравоході і шлунку. 

Існують і інші фактори, що порушують роботу серця при пивному алкоголізмі. Це, перш за все, великі порції пива як рідини, що поглинають любителі пива за один день, а також насиченість пива вуглекислим газом. Потрапляючи в організм, він швидко переповнює кровоносні судини, що призводить до варикозного розширення вен і розширення меж серця. Це - ще одна причина синдрому «пивного серця», а також синдрому «капронової панчохи», коли серце провисає, стає в'ялим і погано качає кров. 

Вплив пива на гормони людини 

Пиво містить ряд токсичних речовин, у тому числі й солі важких металів, що викликають зміни в ендокринній системі. Так, в організмі чоловіків при систематичному вживанні пива виділяється речовина, що пригнічує вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону. Хміль, що застосовується при виготовленні пива, містить естрагони, подібні за своїми хімічними властивостями з естрагеолу - жіночого статевого гормону. Таким чином, в організмі чоловіка починають накопичуватися жіночі статеві гормони, що викликають у ньому істотні зміни. Так, у п'ють пиво, розростаються грудні залози, стає ширшим таз. А ще естрагони здатні викликати в чоловіків статевий потяг до інших чоловіків. 

У жінок, що вживають пиво, зростає ймовірність захворювання на рак. Якщо пиво п'є мати грудної дитини, то у дитини можливі епілептичні судоми. Крім того, у питущих жінок стає грубим голос і з'являються так звані «пивні вуса». 

Пивний алкоголізм 

Про те, що існує пивний алкоголізм, відомо давно. І хоча в очах обивателя він менш небезпечний, ніж винний і горілчаний, наслідки його не менш руйнівні. У XIX столітті англійці, борючись з алкоголізмом, вирішили витіснити міцні алкогольні вироби пивом. Але незабаром їм довелося скасувати «пивний закон», оскільки його введення лише посилювало пияцтво. Перший рейхсканцлер Німеччини Бісмарк як ніхто інший знав про шкідливі наслідки вживання пива і дав наступне визначення пивному алкоголізму: «Від пива робляться ледачими, дурними і безсилими» (під терміном «неспроможними» малася на увазі імпотенція). 

На основі досліджень, проведених в 1985 р. в платних клініках Канади шляхом співставлення споживачів пива зі споживачами інших алкогольних виробів визначено, що діагноз «пальпуюча печінка» найчастіше встановлюється в людей, що систематично вживають саме пиво. 

    Дослідження, проведені в багатьох країнах, свідчать, що хронічний алкоголізм від вживання пива розвивається в 3-4 рази швидше, ніж від міцних алкогольних виробів. Хворі на пивний алкоголізм потрапляють до лікарні у вкрай важкому, запущеному стані, найчастіше з вираженим недоумством і зниженням особової оцінки.