хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Cartier: вдохновленный Африкой

В этот раз хотим представить вашему вниманию новинки из коллекции L’Odyssee de Cartier. Она пополнилась ювелирными шедеврами в количестве двадцати двух предметов, вдохновением для создания которых, послужила знойная Африка.
Традиционные орнаменты племен северо-западного и центрального региона континента, знойность климата и принт шкуры зебры – все это без труда можно разглядеть в новых драгоценностях от Дома Cartier. 
Как всегда, ювелирный бренд радует обилием редких и необычайно красивых самоцветов, утонченным дизайном, который сразу узнается и особым чувством стиля, сдержанной элегантности и хорошего ювелирного вкуса. 
Итак, рассмотрим каждое изделие поближе.
Первым наше в поле зрения попало роскошное колье, состоящее из трех массивных нитей, инкрустированных мандариновыми гранатами. Особое внимание приковывает центр композиции, в основе которой – кабошон из рутилового кварца (21,13 карата), декорированный турмалином оранжевого цвета. Невероятное сияние колье придают коричневые бриллианты в виде бусин, бесцветные бриллианты и обсидиан.



5

Коментарі

128.03.17, 16:09

африка їх надихає... ну то чому б не рухатися цим шляхом до кінця?
https://kaifodrom.ru/mursi/

    Гість: Каsсандра

    22.04.17, 15:00

    Пречудесная коллекция* applause*

      33.04.17, 13:53Відповідь на 2 від Гість: Каsсандра

        44.05.17, 11:00Відповідь на 1 від Lulu

        у меня что-то такое было в альманахе Глобус

          54.05.17, 16:35Відповідь на 4 від Cosmopolit

          зацикленість на тілі в сучасних людей, на "змінах" його, що мають його ніби прикрасити, то з дикого минулого...
          як мені здається, все, що треба людині, її зовнішності, бог вже дав, і змінювати його, якщо то не викликано проблемами гігієни чи здоров'я, не гарно...
          я так бачу

            65.05.17, 13:48Відповідь на 5 від Lulu

            мені здається, що нема нічого поганого в натхненні образами природи. Африка то є мабуть одна з небагатьох оаз природи. Тому й обрана така тема. Ще може бути, підштовхнуло місце видобутку камнів. Зараз дуже багато дорогоцінного камню добувають саме у Африці

              75.05.17, 14:32Відповідь на 6 від ЛанаМ

              мені здається, що нема нічого поганого в натхненні образами природи. Африка то є мабуть одна з небагатьох оаз природи. Тому й обрана така тема. Ще може бути, підштовхнуло місце видобутку камнів. Зараз дуже багато дорогоцінного камню добувають саме у Африціну, ми просто про трохи різні речі говоримо...
              і ясно, що нічого поганого нема, континент як континент...
              просто зараз як на вулицю вийти, то стільки тої дрімучої африки, аж кишить: не жаліють і не цінують люди належним чином свої організми, а все від того культу до "прикрашальництва"
              Удосконалювати ідеал - тільки псувати.
              Я - про це.