хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Як воювали з українською мовою.

Прошу розповсюдити цей ролик - люди мають знати правду.
64

Коментарі

117.07.12, 14:36

Хто там сперечався,що з мовним питанням рос.Імперія бореться понад 300 років???

    217.07.12, 14:53Відповідь на 1 від Enigm@*

    Тут багато хто говорить про українізацію в 30-ті роки.Нехай подивляться на її результати.

      317.07.12, 15:21

      Ну і що ж ця Тетяна Мельниченко тепер каже "шестидесятники"? Не годні провідміняти числівників...
      Тільки не пхайте мені словник злодія Бусела, де саме так і написано.

        417.07.12, 15:34Відповідь на 3 від dytyna

        Не буду. Я не філолог.

          517.07.12, 15:36

          Якщо б батьки не наполягли, я б також практично не знав би українську. Вивчати її було не обовязково. Коли мені про це стало відомо у 7-му клася, я, звичайно, закатив скандал, бо вчитися зайвого, на мій погляд, як і люба дитина, не хотів. Але батьки були непохитні - живеш тут - маєш знати. За що їм окреме дякую - згодилось

            617.07.12, 18:15

              717.07.12, 18:48

              На жаль, перший національний канал ТВ мало хто дивиться. Із задоволенням розповсюджую. Дякую.

                817.07.12, 18:49Відповідь на 7 від Alter ego*

                Я і сам знайшов це на Фейсбуці.

                  917.07.12, 18:51Відповідь на 5 від Танк_

                  А в мене була інша історія. Для мене думка мого батька завжди була чи не найавторитетнішою. Крім того, я завжди була дуже категоричною. Спочатку це списували на дитячий егоїзм, потім на юнацький максималізм, на що тепер - не знаю. Але одної розмови було достатньо, щоб у свої чотири роки бабусі на фразу "Зачем тебе книжка на украинском языке, ты же русская?" безапеляційно відповісти: "Была русская — стала украинка". Бідна моя бабуся до кінця життя не могла цьому повірити і прийняти. І вже добряче після розвалу імперії почала розповідати те, що знала про свій рід. Не твердила, що він не російський, але відкривала багато цікавого.

                    Гість: Odin SovSem

                    1017.07.12, 18:55

                    Дякую за відео

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна