хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Море

попередня
наступна

Покладати квіти Шевченку вже в Україні заборонено !!!

Бандитка-суддя окружного адмінсуду Одеської області хабарниця Ольга Тарасишина під примусом бандитської влади задовольнила позов олігархічного виконкому Одеської міськради про заборону мирних зборів опозиційних політичних сил, !!!  … запланованих на День Незалежності !!! …  у тому числі церемонії покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка  !!!  ГАНЬБА  такій владі !!!  Таким чином нас  одеситів позбавили  конституційного права на мирні збори ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Тому пора братися за зброю !!!

 Бандитська влада у черговий раз постаралася перетворити суд на фарс: до заявок партій  НРУ, ПРП, "Свобода" на проведення мирних зборів в день Незалежності суд  чомусь  /очевидно з підступним задумом/ додав заяви таких організацій, як "Євреї проти Гурвіца" "Євреї за Ісуса", які не зареєстровані !!!,  або про діяльність яких ніхто не знає !!!  і  які  свідомо  створені злодіями-олігархами !!!  єврейської  національності  для  розколу  українців !!!  Як  вони  кажуть:  -  Розділяй  і  Властвуй !!!

Проте це не перешкодило бандитському суду при розгляді позову послатися на те, що між організаціями, що відмічатимуть День Незалежності, обов’язково станеться конфлікт, який здатний завдати шкоди єврейським
громадянам Одеси.  Тому  треба  усі  заходи  заборонити !!!  Ми що вже провінція Ізраілю ????

При цьому суд не визнав відповідачами за позовом представників партії  "Реформи і порядок",   хоча прізвища вказані в заявках на проведення мирних зборів 24 серпня !!! 

9

Коментарі

123.08.11, 11:58

Одеська область - область партизанської слави!

    223.08.11, 12:00

    Мдя... ЦЕ повний ппц !

      323.08.11, 12:04Відповідь на 2 від manyachilo

      и это же в День Независимости Евреи обнаглели до предела вырезать всех нужно - до седьмого колена

        423.08.11, 12:10Відповідь на 3 від Толян Одессит

        Евреи обнаглели до предела вырезать всех нужно - до седьмого колена как не культурно вы выражаетесь...

          523.08.11, 12:15Відповідь на 4 від БИТИЙ ПІКСЕЛЬ

          деточка какая культура оглянись вокруг люди превратились в животных я имею ввиду власть !!!

            623.08.11, 12:17Відповідь на 1 від БИТИЙ ПІКСЕЛЬ

            шаланды полные кефали в Одессу Крстя привозил ...

              723.08.11, 12:29Відповідь на 5 від Толян Одессит

              деточка какая культура оглянись вокруг люди превратились в животных я имею ввиду власть !!!я знаю и вижу! а вы пользуясь такими изречениями хотите достичь их уровня?

                823.08.11, 12:32Відповідь на 7 від БИТИЙ ПІКСЕЛЬ

                а разве в общении с ними помогает высокий уровень ??? они же - примитивикус (и Ваш изысканный стиль им враждебен - пример: Тимошенко !!!)

                  923.08.11, 12:34

                  евреи то евреями. однако почему так никто не кричал когда 9 мая во Львове запрещали покладання квитив к мемориалу памяти? что за двойные стандарты?

                    1023.08.11, 12:36

                    Ого, какая буря!..

                    ...в стакане воды...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна