хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Girl in Heels / Дівчина на каблуках

В мене досить дивні почуття до цієї манги манхви і тут справа навіть не в тому що вона рідко де намальована В усякому випадку дуже на це подібно, просто персонажі виглядають як 3D моделі. Раніше я також стикалась з чимось подібним в манзі The One де часто можна побачити фотографії як фони або окремі предмети, але ніколи не бачила не мальованих персонажів. Цікаво про думають мангаки коли використовують фото? Можливо це через лінь, або нестачу часу чи наприклад невміння малювати  або думають, що це додає певного шарму їх творінню і робить його більш помітним (я ж помітила) серед рутини виключно мальованої манги...<--не закінчена думка

Не знаю які саме почуття хотів(ла) викликати мангака цією мангою, але тут явно щось не так. головних персонажів 3, усі інші просто непотрібні. Як наприклад ця дівчинка 

за 17 частин манги вона тільки двічі робила щось важливе і була учасником основного сюжету вась інший час вона просто дратує.

14 томів, завершена, переклад відсутній

Жанр: драма, для дорослих, психологія, школа, романтика, седзе

мангака: CHUN Kye Young

Опис: Манхва про надзвичайно красиву дівчину Кйюнг Хі Гох, вона рідко з ким спілкується і немає друзів зате вміє наживати ворогів, та про ананасоголового хлопця який по сюжету манги повинен бути прекрасним і жорстоким хуліганом, його навіть вважають дияволом. Вони вчаться в одній школі тому не дивно що швидко стають ворогами, але не все так просто. Чи справді вони ненавидять одне одного..

читати англійською

Чи варто писати про мангу без російського чи українського перекладу?


22%, 2 голоси

78%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Коментарі

129.07.11, 21:33

    230.07.11, 21:04

    О ні, тільки не це !

      330.07.11, 22:17Відповідь на 2 від Urban Boy

      а можна уточнити , тільки не що?

        430.07.11, 22:23Відповідь на 3 від Amoeba

        японська культура

          530.07.11, 22:29Відповідь на 4 від Urban Boy

          не правда( корейська а це погано?