хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Code: Breaker \ Код: Крушитель

14 томів, перекладено 5, не завершена Жанр: школа, фантастика, бойовик, пригоди, сейнєн Мангака: Kamijyo Akimine

Опис: Останнім часом в місті трапляються вбивства, жертви згорають дотла, поліція вважає що це звичайні пожежі, та Сакура так не думає. Вона на власні очі бачила що трапилось, бачила як людей охоплює синє полум*я . Сакура вирішує знати вбивцю, надіючись що він повернеться на місце злочину, ну навіщо , Сакура? 

моя оцінка 7\10 забагато нелогічного, зачасту дуже очікуваний сюжет, але плюсів більше), до них віднесу: манга чудово намальована, персонажі мають характери (трохи стандартні, але у кожного свій), хоч жарти траплються рідко, але все ж вони смішні) 

читти російською

читати англійською

скачати російською

 люблю коментарі не смайликами

12

Коментарі

13.05.11, 13:39

манга класна

    23.05.11, 13:41Відповідь на 1 від niko03

    знаю), давно уже читала, тепер перечитувала деякі частини російською
    в мене питання: можна про мангу без російського перекладу писати?

      33.05.11, 13:45Відповідь на 2 від Amoeba

      краще не треба, надто вже мало людей володіють англійською на достатньому рівні... а ти я бачу дуже добре знаєш її

        43.05.11, 13:47Відповідь на 3 від niko03

        тільки на достатньому рівні)

          53.05.11, 13:49Відповідь на 3 від niko03

          о а я написала обзорів до 15 числа, так що від завтра раз на 2 дні буде виходити мінімум 1 стаття

            63.05.11, 13:50Відповідь на 4 від Amoeba

            а я погано правда жалію про погане знання англійської лише тоді коли треба читати мангу на англійській

              73.05.11, 13:51Відповідь на 6 від niko03

              заводь друзів по інтернету, що володіють англійською, або англомовний блог і проблем не буде)

                83.05.11, 13:53Відповідь на 7 від Amoeba

                англомовний блог? навіщо?? все тепер ти модератор

                  93.05.11, 13:54Відповідь на 8 від niko03

                  добре цього разу не відмовлятимусь) дякую

                    103.05.11, 13:58Відповідь на 8 від niko03

                    так я можу редагувати список манги) можна я його за алфавітом посортую?)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна