хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

нотатки з конференції

Наукова конференція на Лемківщині (себто в Польщі). Автор Б, Гук, журналіст найбільшої україномовної польської газети "Наше слово" критично відгукується... зрештою, самі прочитайте, про що... http://www.facebook.com/note.php?note_id=151927244851741&id=100000002682287
6

Коментарі

18.11.10, 23:57

Это не крупнейшая газета Польши, а крупнейшая из тамошних украиноязычных газет.

    28.11.10, 23:58

    ...." из украинСКОязычных", опечатка вышла.

      39.11.10, 22:34Відповідь на 2 від фон Терджиман

      Дякую, що помітили помилку.

        Гість: legardi

        410.11.10, 17:50Відповідь на 3 від Рафлезія Арно

        Боже мій, у Вас тут не одна помилка, але чи варто на них звертати увагу, якщо Ви тут пишите сама. Інші не пишуть. Просто виконуєте роль прес-секретарки так, як і мріяла Берегулька. Добре, якщо вона Берегулька, а не Берегуль який (чоловік). Що це за товариство за ніками? Подивіться одне на одного хоч раз наживо. І з Тернополя не задіяли Елену47... Принцип "я сама краща"? До речі, лемки (русини) не є такими вже і християнами. Лизати дупу полякам не слід, давно переселяли?! А, Іван Франко, кажуть, був євреєм... Тому в нас, як не поляки сказали про нас, то жиди, як не жиди, то москаляки (хозаряки)

          510.11.10, 19:11Відповідь на 4 від Гість: legardi

          Шановний пане!
          Щиро вдячна Вам за емоційні відгуки. Буду рада, якщо Ви спробуєте більш делікатно висловлюватись в моїй присутності. Все-таки я дама.
          Щодо ніків, то мені друзі сказали, що мушу тут мати нік, бо власне наймення не прийнято тут застосовувати. Я хотіла написати --- Рафлезія Арнольді, але все не помістилось...