хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Старовинний Бучач

Автобусів Тернопіль-Бучач дуже мало, але проходящі автобуси їдуть в той бік кожні 10-15 хвилин. Взагалі, виїхати в будь який населений пункт з Тернополя не складає великої проблеми, автобусне сполучення тут досить жваве та розгалуджене. Але це стосується лише світлої половини доби. Проблеми, як виявилося пізніше, є у поверненні додому. smile  Судячи з розкладу, починаються вони вже після 19 години, а в окремих випадках і з 17-ї.shock
Від Тернополя до Бучача понад 60 км, квиток коштує 17,35 грн. money  Місто знаходиться у більш горбистій місцевості, що стає помітно у рельєфі, а відповідно у плані міста та емоційності жителів. Вулиці тут більш покручені, у центрі, біля ратуші, досить людно. Чимось він нагадав мені Рахів, іноді можна розгледіти риси італійського чи балканського містечка. Саме тут, на крутих берегах Стрипи, знахоядяться руїни родового замку Бучацьких, який у 17 ст. відійшов до Потоцьких.


Взагалі Потоцькі дуже багато зробили для розвитку міста. По замовленню  Миколи Потоцького побудована славнозвісна ратуша у стилі пізнього бароко з чудовими скульптурами, яка стала визитівкою Бучача,
також він спонсорував будову церкви Святої покрови ,
 костьол і монастир отців василіан
.
Зараз по живописних руїнах замку пасуться кози, а під його колись неприступними стінами бігають курчата. Звідси відкривається чудова панорама на величний відреставрований монастир
та все місто
 .
 Трохи нижче монастиря знаходиться будівля музичної школи, що побудована у 1897 році і має цікавий своєрідний вигляд
.
У ратуші відреставрована тільки верхня частина, нижня зі скульптурами поки ще в будівельних лісах... Кожну годину годинник на вежі ратуші програє мелодію "Ніч яка місячна...".
Десь, на південному заході міста, росте стара липа, під якою у 1672-му році було підписано мирну угоду, за якою Польща віддавала більшість Поділля Туреччині, але туди ми не дійшли, бо пора було їхати далі у славетне село Язлівець. По дорозі намагалися випити кави, але у тій кав"ярні, що потрапила нам на очі тільки но з"явилося світло і кава була б готова аж за півгодини... Автобус рушав раніше.
9

Коментарі

Гість: Оревуар

129.09.10, 14:10


приїзджай іще, може каву заварять

    229.09.10, 14:12

    Зарваниця следующий пункт?

      329.09.10, 16:22

      Дуже гарно.

        429.09.10, 18:29

        Гарна розповідь! Дякую! Минулої суботи була в Бучачі, але так і не вдалось нічого там роздивитись Зате тут компенсувалось. А скульптури на ратуші -- роботи Пінзеля???

          53.10.10, 00:48Відповідь на 4 від Берегулька

          Гарна розповідь! Дякую! Минулої суботи була в Бучачі, але так і не вдалось нічого там роздивитись Зате тут компенсувалось. А скульптури на ратуші -- роботи Пінзеля???Ой, не пам"ятаю вже. Тим більш, вони поки у не зовсім гарному вигляді....

            Гість: семьюсемь

            63.10.10, 16:58

            Клас! Шкода, що я туди не встигла
            Особливо музшкола. Була б у мене така школа, можливо, я б і не кинула її

              Гість: marianne

              76.10.10, 07:50

              Цікаво написано.

                88.10.10, 21:54Відповідь на 7 від Гість: marianne

                Цікаво написано.А мені здається Бучач мені не дуже вдався... Збараж http://blog.i.ua/community/343/542388/ на багато краще, а ще душевно про Тернопіль написав, але ще не опублікував, чекай пізніше!

                  98.10.10, 22:13Відповідь на 6 від Гість: семьюсемь

                  Клас! Шкода, що я туди не встигла
                  Особливо музшкола. Була б у мене така школа, можливо, я б і не кинула її
                  Треба було вибирати, чи Бучач, чи робота! Якщо робота заважає, то ну її....

                    Гість: семьюсемь

                    108.10.10, 22:41Відповідь на 9 від Соняшний

                    ги ги

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна