хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Пирогово - маленька Україна.

У однин з вихідних днів, здається на трійцю, ходили в Пирогово. Народу було багатенько, чулася навіть німецька мова серед відвідувачів музею. Основна частина людей відпочивала на схилах навколо центральної площі, де на дерев"яній сцені виступали етнічні колективи з народними піснями та танцями, діти запускали повітряних зміїв, допрослі відпочивали та фотографувалися на фоні вітряків та хат-мазанок.
Ми теж злилися з натовпом, хоч і намагалися не потрапляти в його гущу, тож пішли гуляти по всім регіонам. Я нарешті вперше потрпив до "карпатського села".
Тут нам всім сподобалося найбільше. Не знаю, не має у мене родичів серед гуцулів та горців, людина я більш рівнинна зі спокійним характером, а в гори душа тягнеться регулярно, як на другу батьківщину. От і тоді ми довго сиділи на ганку дерев"яної церкви, дивилися на білі хатки, квітучу калину та дітей у вишиванках, і так захотілося у старовинне карпатське село, де "всюди буйно квітне черемшина, мов до шлюбу вбралася калина", а "вівчар жене отару плаєм, тьохнув пісню соловей за гаєм..."
Короче, дивіться фотографії і мрійте і ви!
9

Коментарі

Гість: Хозяин (С)

15.07.10, 00:09

бывал, да, там интересно

    25.07.10, 00:10Відповідь на 1 від Гість: Хозяин (С)

      анонім

      35.07.10, 00:19

        45.07.10, 12:48

        Як давно вже не був...

          Гість: marianne

          55.07.10, 14:03

          А в сучасній частині Пирогова бував?

            67.07.10, 20:20

              710.07.10, 15:31Відповідь на 5 від Гість: marianne

              А в сучасній частині Пирогова бував?Тобто? Де кафе, проходять ярмарки і т.д?

                Гість: marianne

                810.07.10, 18:20Відповідь на 7 від Соняшний

                де відображена сучасна (типу радянських часів) забудова областей України. Відображено, як повинне виглядати житло радянських селян)). Типу соціалістичне село))