хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Подорож на Волинь: висноки та подяки

Все що не трапляється то на краще, або ж дуже хочеться у це вірити...podmig  Подорож була хоч і не зовсім у тому варіанті, що заплановано спочатку, але теж цікава та насичена. В Україні ще безліч цікавих місць, love  хоч багато з них у занедбаному стані unsmile . Ще треба якось вибратися і на схід, але у мене вже є кілька ідей цікавих подорожей по Тернопільщині та Поділлю umnik ... І ще, здається, все-таки треба зменшити темпи... Робити "розгрузочні" дні з прокиданням після 10-ї, а не о 8-й ранку sleepy , більшу уваги приділити музеям, особливо краєзнавчим. Або ж зменшити кількість днів, бо на 5-й день прокидатися і відпочивати  вже важко... Але ж... навколо стільки цікавого hypnosis ... Хочеться особливу подяку висловити Светі, що майже "безропотно" розділила "всі тяготи та невзгоди" нашого відпочинку, а подарунок до Дня Народження отримала аж у Києві, ДНВП "Картографія" за картографічні та історичні матеріали (хоч і є певні зауваження до точності), та серії путівників Мальовнича Україна під редакцією С.Л. Удовіка видавництва "Ваклер" за історичну та архітектурну довідку.

Подяка також і Кузьмі Скрябіну та групі "Поющіе труси" за пісню "Пластіческий хірург", яку ми почули вперше в ресторані Дубно, і наспівували всю дорогу lol . Унікальність цієї пісні у тому, що у приспіві можна змінбвати назви органів і дії з ними, що абсолютно не впливає на риму і зміст! lol Також хочу подякувати пивзаводу "Рівень", за справжне непастеризоване пиво! Тепер я знаю, яке пиво має бути! beer

Для тих, хто щось упустив повна збірка "Літо 2009 - Подорож на Волинь:

 
 
 
 
 
 
 
 
11

Коментарі

114.09.09, 13:47

порадовал сиськами, пасиба

    214.09.09, 13:52

    Актуально.

      314.09.09, 15:59

      О! Ура розгрузочним дням і прокиданням о 10-ій!
      А в краєзнавчі музеї не хочу

        414.09.09, 16:02

        Ага, майже безропотно , я умнічка , хоча квіточку міг би і подарувать

          Гість: cheremshyna

          515.09.09, 11:45

            616.09.09, 22:51Відповідь на 4 від smuga

            Ага, майже безропотно, я умнічка, хоча квіточку міг би і подарувать

              Гість: kalyna

              716.09.09, 23:20

                816.09.09, 23:35

                Це точно! Подорожі повинні приносити задоволення та ПРИЄМНУ втому!

                МОЛОДЦІ!

                  917.09.09, 11:05

                  поважаю людей, які вірять, що й в Україні є що подивитись

                    1017.09.09, 14:00

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна