хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Школа-палац у Білокриниці. Вечір четвертого дня. День Народження

Додому поверталися ще зарано, то ж вирішили не виходячи з автобуса, що йшов на Рівно, проїхати до старовинного села Білокриниця, що у 5 км від Кременця, де розташований шикарний панський палац.

Знайти палац було досить легко, хоч він і стоїть не понад дорогою. Зараз у Панському палаці розташований лісотехнічний технікум, куди і показує стрілка від зупинки. Палац нагадує середньовічні англійські замки. Почав його будувати князь Чесновський у псевдоготичному стилі, що тільки-но входив у моду, у 40-х роках 19-того століття, але завершити не встиг. Завершував будівництво Олександр Воронін, що викупив маєток на аукціоні за борги. Перед смертю він заповідав лишити всі свої надбання на освіту місцевих дітей. Тож у 1892-році тут з"являється сільськогосподарська школа з трирічним терміном навчання, що проіснувала тут до Першої Світової війни. Територія технікуму і сам палац у гарній формі. Прибрані та пофарбовані. Є гарний парк та озеро з рибами та жабами... А також дендроголічний парк з різними деревами та грибами. Піймавши маршрутку до міста, ми поїхали додому, бо ще мали плани відсвяткувати День Народження у місцевому ресторані...

Було не дуже людно smile , зате смачно! draznilka

А перед цим ми забігли практично за кілька хвилин до закриття до представництва Life:), де Света підключилася до цього оператора і купила собі чехольчик для нового телефону. Представники, розгорнувши паспорт кілька разів протягом оформлення документів вітали її з Днем Народження і в кінці подарували портативний зарядний пристрій...call

7

Коментарі

11.09.09, 10:22

очень крсиво! молодцы!

    21.09.09, 11:19

    Гарну місцину ви знайшли

      31.09.09, 11:22Відповідь на 2 від Giocherellone

      Гарну місцину ви знайшлиЦе про палац чи ресторан?

        41.09.09, 11:25Відповідь на 3 від Соняшний

        Ресторанчики не проблема, а от палац я внесу до списку гарних місць Батьківщини

          51.09.09, 11:27Відповідь на 4 від Giocherellone

          Ресторанчики не проблема, а от палац я внесу до списку гарних місць БатьківщиниРадий, що сподобався. Гордий, що, так би мовити, і я приклав свою руку до твого пізнання України...

            61.09.09, 16:59

            Ця дорожня замітка вийшла невеликою, але дійсно цікавою! А ще радісно від того, що наші люди відкривають заново для себе СВОЮ Батьківщину. а не лише закордон!

              71.09.09, 17:24Відповідь на 6 від Sun plus

              Ця дорожня замітка вийшла невеликою, але дійсно цікавою! А ще радісно від того, що наші люди відкривають заново для себе СВОЮ Батьківщину. а не лише закордон!Та і по часу вона була коротенькою... Завтра буде більша...

                81.09.09, 17:36Відповідь на 7 від Соняшний

                Ця дорожня замітка вийшла невеликою, але дійсно цікавою! А ще радісно від того, що наші люди відкривають заново для себе СВОЮ Батьківщину. а не лише закордон!Та і по часу вона була коротенькою... Завтра буде більша...Літератор! Маєш час та бажання - можна лише привітати!

                  91.09.09, 17:45Відповідь на 8 від Sun plus


                  Ця дорожня замітка вийшла невеликою, але дійсно цікавою! А ще радісно від того, що наші люди відкривають заново для себе СВОЮ Батьківщину. а не лише закордон!Та і по часу вона була коротенькою... Завтра буде більша...
                  Літератор! Маєш час та бажання - можна лише привітати!
                  Це і самому корисно... Деякі історичні речі я дізнаюсь з літератури вже тут, при написанні. Та і треба завершити, те що почав, лишилося 2 цікаві дні, хоча відчуваю, що вже не так легко пишеться і згадується...
                  Пишу переважно на роботі у нічну зміну, у вільний час...

                    101.09.09, 19:48Відповідь на 9 від Соняшний




                    Ця дорожня замітка вийшла невеликою, але дійсно цікавою! А ще радісно від того, що наші люди відкривають заново для себе СВОЮ Батьківщину. а не лише закордон!Та і по часу вона була коротенькою... Завтра буде більша...
                    Літератор! Маєш час та бажання - можна лише привітати!
                    Це і самому корисно... Деякі історичні речі я дізнаюсь з літератури вже тут, при написанні. Та і треба завершити, те що почав, лишилося 2 цікаві дні, хоча відчуваю, що вже не так легко пишеться і згадується...
                    Пишу переважно на роботі у нічну зміну, у вільний час...

                    Натхнення тобі! Буду рада почитати! На жаль, я - пас: почався навчальний рік, то ж роботи - непочатий край!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна