хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Поклівка щуки, сьогодня сняв

11

Коментарі

113.10.14, 15:45

хтож так нахпом рибу тяне, йоха ний бабай, а ще рибак, ганьба, трястя!

    213.10.14, 15:46

      313.10.14, 15:47Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      хтож так нахпом рибу тяне, йоха ний бабай, а ще рибак, ганьба, трястя!нічого не зрозуміла, але звук гарний. тай труселя у автора білі, а малюнок не просматрюється

        413.10.14, 15:50Відповідь на 3 від iris s

        хтож так нахпом рибу тяне, йоха ний бабай, а ще рибак, ганьба, трястя!нічого не зрозуміла, але звук гарний. тай труселя у автора білі, а малюнок не просматрюєтьсяроботу фріціона зовсім нечути, тянє як колоду, шо за люди, а де кайф від виважування зубатої, шо за йобана врот

          513.10.14, 15:50

          Отєта Спилберг

            613.10.14, 15:51

            просто мастер-класс!

              713.10.14, 15:51Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

              хтож так нахпом рибу тяне, йоха ний бабай, а ще рибак, ганьба, трястя!нічого не зрозуміла, але звук гарний. тай труселя у автора білі, а малюнок не просматрюєтьсяроботу фріціона зовсім нечути, тянє як колоду, шо за люди, а де кайф від виважування зубатої, шо за йобана вротя ж кажу - нічого не видно, навіть труселя не розглдєла

                813.10.14, 15:51

                Травянк, грамм на 500?

                  913.10.14, 15:53Відповідь на 7 від iris s

                  хтож так нахпом рибу тяне, йоха ний бабай, а ще рибак, ганьба, трястя!нічого не зрозуміла, але звук гарний. тай труселя у автора білі, а малюнок не просматрюєтьсяроботу фріціона зовсім нечути, тянє як колоду, шо за люди, а де кайф від виважування зубатої, шо за йобана вротя ж кажу - нічого не видно, навіть труселя не розглдєланахрена мені його трухани, я позвуку фсьо поняв, шо він нерибак

                    1013.10.14, 15:53Відповідь на 9 від НеЖриМоэСало5

                    хтож так нахпом рибу тяне, йоха ний бабай, а ще рибак, ганьба, трястя!нічого не зрозуміла, але звук гарний. тай труселя у автора білі, а малюнок не просматрюєтьсяроботу фріціона зовсім нечути, тянє як колоду, шо за люди, а де кайф від виважування зубатої, шо за йобана вротя ж кажу - нічого не видно, навіть труселя не розглдєланахрена мені його трухани, я позвуку фсьо поняв, шо він нерибакяк це нахрєна? а навіщо ж він тада це зняв?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна