хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Думати добре, а добре думати ще краще

5 Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся!
6 Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки.
7 Не будь мудрий у власних очах, бійся Господа та ухиляйся від злого!
8 Це буде ліком для тіла твого, напоєм для костей твоїх.
9 Шануй Господа із маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх,
10 і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатись вином молодим!
11 Мій сину, карання Господнього не відкидай, і картання Його не вважай тягарем,
12 бо кого Господь любить, картає того, і кохає, немов батько сина!
13 Блаженна людина, що мудрість знайшла, і людина, що розум одержала,
14 бо ліпше надбання її від надбання срібла, і від щирого золота ліпший прибуток її,
15 дорожча за перли вона, і всіляке жадання твоє не зрівняється з нею.
16 Довгість днів у правиці її, багатство та слава в лівиці її.
17 Дороги її то дороги приємности, всі стежки її мир.
18 Вона дерево життя для тих, хто тримається міцно її, і блаженний, хто держить її!
(Пр.3:5-18)


Map
1

Коментарі

15.02.15, 13:09

    25.02.15, 13:14Відповідь на 1 від sarah gellar

    Зваж, що це виключно біблійна цитата http://blog.i.ua/community/3399/1632493/

      35.02.15, 13:34Відповідь на 2 від Крилами віри

      ))я бачу ми просто по різному її розуміємо от і все )

        45.02.15, 14:13Відповідь на 3 від sarah gellar

        Скоріше за все Біблією ти не займаєшся.

        А стосовно комплексування людей, закритості і т. п.

        Може у тебе є одна чи дві таких подруги але всі інші давно поперли на дискотеку.

        Де ти бачиш тих "девственных" людей?

        У вірші ти говориш про свої численні помилки в минулому... а от, що змінилось толком не ясно.

        Про божественне серце, нас вчили ще в школах СССР це називається "теорія гуманності"

        Біблія говорить про перезавантаження долі, і переродження серця бо сказано "лукаве серце і вкрай зіпсоване"

        Тому Ісус каже "треба вам народитись з гори"

        У тебе несподівано такі рядки

        "Очікування більше не лякають,
        Бо не над прірвою тепер, а в небі.."

          55.02.15, 14:19Відповідь на 3 від sarah gellar

          Ще одна помилка: цей портал зовсім не небо, а швидше прірва.

          Тому для страховки тобі треба знайти свій гурт. Гурт це окреме коло людей у якому можливо ти будеш щасливою.

            65.02.15, 14:59Відповідь на 5 від Крилами віри

            )))))
            Шановний, по перше не хаміть Щаслива людина так не відповідає
            Бачу у Вас зовсім інші погляди на Бога і любов.Успіху. Бувайте

              75.02.15, 15:04Відповідь на 6 від sarah gellar

              Сподіваюсь чимось допоміг.

              Старайся теж більше вливати свого досвіду у творчості.

                85.02.15, 16:09Відповідь на 7 від Крилами віри

                )))Мені не треба допомоги)У нас різні погляди от і все, повторюсь. Я маю все, що хотіла і розкриваюсь так, як навчив мене Бог. Бажаю Вам щастя і любові в серці

                  95.02.15, 16:39Відповідь на 8 від sarah gellar

                  Сумнівні помилки.

                  Ось свідчення до яких сумнівів мало у мене

                  Ольга
                  Хочу написать свидетельство о изучении Слова Божьего в Библейском институте BBN. О Боге и Спасении я знаю с детства. В сознательном возрасте пришла к Голгофскому кресту, раскаялась перед Господом, приняла водное крещение и обещала Христу добрую совесть. Слава и благодарность Богу за ценность, которую он мне вручил познать Его и жить с Ним. Слово Божие тоже люблю с детства, читаю Его постоянно и при этом часто возникали вопросы, которые я откладывала на потом, зная, что в свое время Бог даст ответ. Жизнь также задавала свои вопросы, на которые я не находила ответов. В то время я часто думала, что было бы замечательно поговорить со служителем, или просто христианином с большим стажем и опытом, и получить ответы хотя бы

                    105.02.15, 16:39Відповідь на 8 від sarah gellar

                    и опытом, и получить ответы хотя бы на некоторые из моих вопросов. Слава Господу, Он знает наши нужды и печется о нас, особенно, если это касается наших духовных нужд, и посылает нам по нужде. Я так благодарна, что Господь в лице BBN и преподавателей Библейского института ответил на мое стремление к познанию, как и написано, блаженны алчущие и жаждущие правды ибо они насытятся (Матф.5:6). В институте прошла пока только один раздел. Не спеша изучаю второй, т.к. хочу, чтобы каждый урок отложился в памяти и приносил пользу. Время вложенное в прослушивание курсов БИ ни капельки не жалею, потому что получаю духовный хлеб для своей души. Сейчас духовные истины упорядочились в моем сознании, любовь к Господу возросла и окрепла, за что очень сильно благодарю моего Творца.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна