хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Тканина повина бути простою

Не кидати в одну ямку два різних зерна, і не брати тканини з різних ниток, і не говорити одночасно "так" і "ні" і бути "простими як Голубки"

Спостеріг, що в новій версії програми "Цитата із Біблії" є змішаний матеріал як канонічний так і ні(сторонній).

Виявляється в Інтернет є такі формати і в опису про це попереджують але раніше в моїй програмі я таке не помічав(старі версії).

Отже сьогодні вдалий день, я знайшов супер сайт http://joymylife.org.ua/download_bible/index.php?name=&name=Music&op=new_music&pagenum=1  скачати різні програмні продукти електронної Біблії(безкоштовно)

Отже доведеться мою замінити.

Старайтесь притримуватись тих слів з яких я почав цю замітку, і не скачувати таку Біблію в якій змішані тексти.

Сторонні тексти можна скачати окремо(якщо забажається), і маючи дві різні книги Ви відразу відчуєте зміст і манеру в текстіpodmig

0

Коментарі

111.09.13, 21:26

а чого так? і чому бог не накаже змішувачів?

    211.09.13, 21:31Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

    Чому так... я думаю Вам підказує навіть власне сумління.

    А чого так: думаю коли інші бачуть богобоязних людей які щиро шукають Слова то наш приклад ще краще чим покарання

    Обирайте самі.

    В Біблії сказано: два різних зерна в одній ямкі, будуть прокляті

      311.09.13, 21:35Відповідь на 2 від Крилами віри

      так дві істини не буває?

        411.09.13, 21:35

        чисто еврейское правило

          511.09.13, 21:40Відповідь на 3 від ЛУКАВИЙ

          Цікавіше питання як я помітив гібридність моєї програми?

          Ну дуже відрізняється манера подачи

          Ось фрагмент, схожий на анегдот

          1 Царь Астиаг приложился к отцам своим, и Кир, Персиянин, принял царство его.
          2 И Даниил жил вместе с царем и был славнее всех друзей его.
          3 Был у Вавилонян идол, по имени Вил, и издерживали на него каждый день двадцать больших мер пшеничной муки, сорок овец и вина шесть мер.
          4 Царь чтил его и ходил каждый день поклоняться ему; Даниил же поклонялся Богу своему. И сказал ему царь: почему ты не поклоняешься Вилу?
          5 Он отвечал: потому что я не поклоняюсь идолам, сделанным руками, но [поклоняюсь] живому Богу, сотворившему небо и землю и владычествующему над всякою плотью.
          6 Царь сказал: не думаешь ли ты, что Вил неживой бог? не видишь ли, сколько он ест и пьет..

            611.09.13, 21:42Відповідь на 3 від ЛУКАВИЙ

            6 Царь сказал: не думаешь ли ты, что Вил неживой бог? не видишь ли, сколько он ест и пьет каждый день?
            7 Даниил, улыбнувшись, сказал: не обманывайся, царь; ибо он внутри глина, а снаружи медь, и никогда ни ел, ни пил.
            8 Тогда царь, разгневавшись, призвал жрецов своих и сказал им: если вы не скажете мне, кто съедает все это, то умрете.
            9 Если же вы докажете мне, что съедает это Вил, то умрет Даниил, потому что произнес хулу на Вила. И сказал Даниил царю: да будет по слову твоему.
            (Дан.14:6-9)

            13 і 14 глав НЕМАЄ у Біблії, і ми бачимо манеру цих додатків

              711.09.13, 21:49

              Тут навіть не освідченний відчуває простоту базару

              1) Даниил "улыбнулся"

              2) Текст впирається в жратву, а не в духовну тематику

              13 розділ я не цитую бо то взагалі анегдоти

                811.09.13, 21:49Відповідь на 6 від Крилами віри

                сложно шось дуже!

                  911.09.13, 21:52Відповідь на 8 від ЛУКАВИЙ

                  Навпаки грубий переказ якогось автора, і доволі простий по змісту як "восточные сказки"

                    1011.09.13, 22:02

                    Цю Біблію видалив тобто об'явив їй анафему(прокляття)

                    А тепер відправив вказаний сайт в інститут, і нехай порадять яку скачати краще(хоч я і сам можу знайти)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна