хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Меню Адама

З минулих коментарів, мене поставили у смішне і складне положення про те чому Ісус Христос Свій народ асоціює з вівцею? Вівців заводять і відкормлюють на м'ясо, лой, і жир.

Я впевненний, що символ вівці містить в собі глибоке і дуже цікаве откровення про наше життя на Землі, у мене не мало версій щоб пояснити з різних сторін погляду.

Тільки скажу, що в меню Адаму, не передбачувалось в страву будь що, що має в собі душу живу, і на пам'ятку того... наступному поколінню які почали застосовувати м'ясне, під страхом покарання, було заборонено разом вживати кров і лой.

Звертаю увагу, що світова культура на відміну від біблійної, широко застосовують як кров так і лой, і що завгодно...

Це вказує, що Земна людина у глибокому рабстві чи по біблійному "язичестві" з якого мріяли і звільнились євреї.

Так ось: за Біблією, перша людина це Адам, а за гріхами й переступами, його наступне покоління мертве чи скажимо так: Каїн вбив Авеля, і в гору піднялось царство зла та природа гріха.

Друга людина(нова) це Ісус Христос і щоб вийшов новий народ(живий) треба підняти правду та істину.

То що буде з вівцями в Божому царстві, і чи буде в меню нової людини душа?

Як бачимо те, що я намагався зачепити є вже цікаво, але це тільки початок дослідження.

Краще я передаю слово викладачеві інституту з останного уроку по курсу "Духовне зростання" Він відповідає на це питання:

0

Коментарі

119.06.13, 13:46

вівця є для вас як прикрад для наслідування... куди баран туди і вівці, в цьому і вся суть релігії... бути вівцею і йти за бараном, не має бути власної думки, не має бути власного шляху...
а що там їли чи ні євреї то вже їх справи...

    219.06.13, 13:54Відповідь на 1 від inga___

    Головою церкви є Ісус Христос, і на цю мить Ви дерзновенно обізвала Його бараном.

    Думаю Ви не прослухала запис з уроку, Ісус є зразком і прикладом у царстві Бога.

      319.06.13, 13:57Відповідь на 2 від Крилами віри

      а в церквах у вас є барани які тлумачать його слова і не дозволяють вам мислити інакше ніж їм це вигідно
      хоча і з самої біблії можна зробити багато висновків не на користь релігії

        419.06.13, 14:06Відповідь на 3 від inga___

        Для мене церква це гурт в товаристві "Біблія"

        Так і сказано: двоє троє зібралось в ім'я Моє там і Я серед них.

        Отже церква це товариство та друзі

        13 Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
        14 Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.
        15 Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
        (Iван.15:13-15)

          519.06.13, 14:24Відповідь на 4 від Крилами віри

          та знаю що ви з логікою не дружите

            620.06.13, 08:12Відповідь на 5 від inga___

            А з Вашою логікою?

            Чинність у церкві визначається за духовним зростанням. Якщо у лідера є 12 власних дітей, і жінка його хорошої думки, і діти не такі яу всі... то за якою логікою такого попа Ви називаєте Бараном?

            Як вже не кажу, що з минулих заміток ми дізнались: що любов Бога "иностранная" не Земна, а значить у Ваш нано мозок не вміщається.

              720.06.13, 13:34Відповідь на 6 від Крилами віри

              Чинність у церкві визначається за духовним зростанням.
              Ем... А що це за дивний прилад, який може виміряти духовне зростання?

              Ісус є зразком і прикладом у царстві Бога.
              І який приклад він дає?

                820.06.13, 13:46Відповідь на 6 від Крилами віри

                пробачте а він сам їх строгав тих дітей? чи може то його жінка їх в муках родила? а він сам їм щодня їжу варить???
                у нас були віруючі сусіди, то там було шестеро діток і жінка була таки у жахливому стані, і навіть з радістью повідомила що їй лікарі після третього кесарево труби перевязали... зато папашка гарний, хоча і як чоловік він хороший але стільки дітей зробити своїй дружині один по одному то не любов... то зневага для неї

                  920.06.13, 14:39Відповідь на 7 від Big_Erny

                  Ви ж відносите себе до тих які коли не будь, мали справу і знали Біблію

                  2 А єпископ має бути бездоганний, муж однієї дружини, тверезий, невинний, чесний, гостинний до приходнів, здібний навчати,
                  3 не п'яниця, не заводіяка, але тихий, несварливий, не сріблолюбець,
                  4 щоб добре рядив власним домом, що має дітей у слухняності з повною чесністю,
                  5 бо хто власним домом рядити не вміє, як він зможе пильнувати про Божу Церкву?
                  (1Тим.3:2-5)

                  Ці характеристики не просто принципи на папері, а наслідки духовного зростання, і як бачимо єдина сходинка по чинну в церкві.

                  А Ісус говорить: хто входить не Мною той злодій і розбійник.

                    1020.06.13, 14:42Відповідь на 8 від inga___

                    Ваш папашка не відноситься до цих слів

                    12 Диякони мусять бути мужі однієї дружини, що добре рядять дітьми й своїми домами.
                    13 Бо хто добре виконує службу, той добрий ступінь набуває собі та велику відвагу в вірі через Христа Ісуса.
                    14 Це пишу я тобі, і сподіваюсь до тебе прийти незабаром.
                    (1Тим.3:12-14)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна