хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Рогатый корень - имбирь.

Ну, насчет точного перевода названия с санскрита пока ученые не уверены, но нам интересен явно не лингвистический аспект этого вкусного корешка...

21

Коментарі

119.04.12, 10:53

тре було до класичного чаю додати чай для похудання ))) дівчата на весну мучаться що би з"їсти, щоб похудати

    анонім

    219.04.12, 10:55Відповідь на 1 від bestiaya

    тре було до класичного чаю додати чай для похудання ))) дівчата на весну мучаться що би з"їсти, щоб похудатиблін,в мене ото проблема щоб поправитися...

      анонім

      319.04.12, 10:55

      сЫпасиба

        419.04.12, 10:57Відповідь на 2 від анонім

        тре було до класичного чаю додати чай для похудання ))) дівчата на весну мучаться що би з"їсти, щоб похудатиблін,в мене ото проблема щоб поправитися...добрий когут має бути худим

          519.04.12, 11:00Відповідь на 1 від bestiaya

          тре було до класичного чаю додати чай для похудання ))) дівчата на весну мучаться що би з"їсти, щоб похудатизавтра, а може й сьогодні дам рецепти, якщо треба...
          там просто ще треба розписати інструкцію з використання

            619.04.12, 11:01Відповідь на 5 від Philosopher

            тре було до класичного чаю додати чай для похудання ))) дівчата на весну мучаться що би з"їсти, щоб похудатизавтра, а може й сьогодні дам рецепти, якщо треба...
            там просто ще треба розписати інструкцію з використання

              анонім

              719.04.12, 11:04Відповідь на 4 від bestiaya

              тре було до класичного чаю додати чай для похудання ))) дівчата на весну мучаться що би з"їсти, щоб похудатиблін,в мене ото проблема щоб поправитися...добрий когут має бути худим

                819.04.12, 11:07

                ждёмс похудательный рецепт!))

                  Гість: lkjmn

                  919.04.12, 11:13

                  Я чув, що імбир називають "Індійський женьшень"

                    1019.04.12, 11:35Відповідь на 9 від Гість: lkjmn

                    Я чув, що імбир називають "Індійський женьшень"так, при чому саме за його цілющі властивості, бо до жень-шеню він має не більше відношення, ніж "індійський шафран" - куркума...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна