хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Яблучий джем

"Яблука доспіли, яблука червоні"... - писав якось поет Максим Рильський.
Так і я зараз на роботі вичитуючи методичний посібник ігор
"Цікаве образотворче мистецтво-2" і уминаючи яблука, згадала чудовий рецепт

яблучного джему, а може, радше, варення, не знаю, як і назвати цей продукт, тому що яблука у ньому повністю не розварюються, залишаються смачні скибочки, але варенням його теж не назвеш, тому що деякі яблука все-таки перетворюються на джемоподібну масу.
Але те, що виходить, дуже смачне, чудово зберігається і для нього потрібно зовсім мало цукру
(що за сьогоднішньої дорожнечі геть і не зайве!).

Так-от, зазвичай я беру відро яблук, чищу їх від шкірки та серцевини, засипаю 3-ма літрами цукру і однією склянкою оцту, накриваю наміткою та залишаю на ніч.
За ніч яблука пустять сік і трохи замаринуються.
Зранку я ставлю яблука на плиту і варю до готовності.
Не дуже довго, але й не мало.
Ви побачите, коли треба знімати, рідина звариться, і стане ясно, що пора вживати готовий продукт.
Варення, чи то джем, чи повидло (все одно, як назвати) зазвичай залишається золотистого кольору, запашне та смачне.
Я його закриваю у стерилізовані слоїки, інколи навіть капроновою кришкою, попередньо зверху засипавши тонким шаром цукру (на будь-який випадок). Хоча воно й так не псується.



Інгредієнти:

1 відро яблук
3 літри цукру
200 грамів оцту
8

Коментарі

Гість: Тираъ

14.08.11, 17:11

класно просто

    24.08.11, 17:12Відповідь на 1 від Гість: Тираъ

    да

      34.08.11, 17:13

      я обязательно попробую сделать этот джем! Мне такую вкуснющу делала бабушка! К сожалениюбабушки не вечны!

        Гість: ВандаВідьма

        44.08.11, 17:13

        Обожнюю цей вірш Максима Рильського

          54.08.11, 17:17Відповідь на 3 від БОНЗАЙ

          я обязательно попробую сделать этот джем! Мне такую вкуснющу делала бабушка! К сожалениюбабушки не вечны! спробуй, бо хоч 2бабушки не вечны" у них є хороші трудолюбиві внучки

            64.08.11, 17:17Відповідь на 4 від Гість: ВандаВідьма

            Обожнюю цей вірш Максима РильськогоТак, вірш справді, хороший, але нагадує про осінь

              Гість: ВандаВідьма

              74.08.11, 17:20Відповідь на 6 від TatianaR

              Так якби не осінь то й яблука не достигли. Але я фанатка грушового джему. Може підкинеш рецептик якогось конфетюру

                84.08.11, 17:28Відповідь на 7 від Гість: ВандаВідьма

                Так якби не осінь то й яблука не достигли. Але я фанатка грушового джему. Може підкинеш рецептик якогось конфетюруя теж люблю груші, але якось не варю варення з них, хіба закриваю як компот, це просто робиться (принаймні у мене). Я кип"чу воду, у чисті й сухі банки кладу груші, трохи цукру, декілька ложок, зимою до компоту можна додати цукру. а влітку краще його використати для варення. Коли вода закипить, заливаю у банки, які накриваю стерилізованими кришками і ставлю стерилізуватися. Коли вода всередині банки почне закипати, закриваю.
                Колись давно я готувала цукати з груш, процес тривалий, тому я його не практикую...

                  Гість: ВандаВідьма

                  94.08.11, 17:45Відповідь на 8 від TatianaR

                  А про яблучка напевне також спробую

                    104.08.11, 17:54Відповідь на 9 від Гість: ВандаВідьма

                    А про яблучка напевне також спробуюспробуй

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна