хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Квасолеві котлетки

Останні коментарі до однієї з моїх кулінарних заміток знову повернули мене до книги "Кулінарні фіглі" Марії Матіос. Не було ніякого бажання до великих кулінарних шедеврів, здоров’я трохи підвело.unsmile Але війна війною, а обідати всім хочеться.eda Отже, на обід - ліниві голубці і квасолеві котлетки.mmmm Цитую з книги квасолеві котлетки, бо ліниві голубці - страва і так всім добре відома.

"... готуєте квасолеві або соєві котлетки. Звечора Ви вже зварили квасо­лю (першу воду через 5 хвилин після початку кипін­ня — злили), пропустили через м'ясорубку, зміша­ли із невеликою кількістю м'ясного фаршу, додали сире яйце, ложку крохмалю, трохи смаженої цибу­лі, трохи — сиру (бажано домашнього, хоча мож­на і того, що вже третій день сохне в холодильни­ку), зробили маленькі акуратненькі котлетки, по­смажили — і будьте ласка. До речі, такі котлети вигідні тим, що їх можна їсти й холодними, розі­грітими на другий чи й третій день — а вони сво­го смаку не втрачають..."

 

Смачного !  mmmm

9

Коментарі

14.12.10, 19:42

    24.12.10, 19:43Відповідь на 1 від N 47-ий

    Вітаю в себе, з твоїми грошима зайвий не будеш.

      35.12.10, 14:14

        45.12.10, 14:28Відповідь на 3 від ПИВОМАН

        Скептично я поставилася спочатку до цього рецепту, але котлетки вийшли смачними.

          55.12.10, 14:41Відповідь на 4 від konfetti-s

          Я роблю квасолевий паштет... закусь

            65.12.10, 15:17Відповідь на 5 від ПИВОМАН

            Я роблю квасолевий паштет... закусьМені про такий розповідала подруга, але сама я не робила. Треба якось спробувати. А що ти туди додаєш окрім цибулі?

              75.12.10, 16:52Відповідь на 6 від konfetti-s

              кріп, перець і спеції за смаком... Буває і моркву натерту на дрібну терку....

                85.12.10, 17:33Відповідь на 7 від ПИВОМАН

                кріп, перець і спеції за смаком... Буває і моркву натерту на дрібну терку....Треба спробувати. Дякую.

                  98.12.10, 15:13

                    108.12.10, 15:25Відповідь на 9 від Грымза

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна