хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Не люблю я шопные полухвабрикаты....

давеча в холодильника мышака можна было повесить, пришлось поднять себя ленивого (ЛЮБИМОГО) и выйти в магазинчег и увидел сей шедеврище....

на вкус гавмяу.... короче тьфу ГЫДОТА....

19

Коментарі

118.08.10, 11:49

магазинские пельмени - зло

    218.08.10, 11:50Відповідь на 1 від Злая_тётка

    не просто зло, но смерть желудку и прочим ливерным органам....

      318.08.10, 12:00Відповідь на 2 від ПИВОМАН

      не просто зло, но смерть желудку и прочим ливерным органам....да

        418.08.10, 12:11

        1 кг пельменей(недорогих) 30 грн. 1 кг мяса (недорогого) 40 + мука, работа, хранение, перевозка, зарплата торговым, комисия магазина, налоги - должно быть в районе 80 грн. Вот и прикинь че туда ложат....

          518.08.10, 13:37Відповідь на 4 від выцик

          Щось вони у вас золоті прям виходять
          В одному кг пельменів, навіть домашніх, немає 1 кг м"яса, там його десь трохи більше півкіло виходить. І фарш коштує 25-30 грн/кг
          Коротше собівартість кілограму домашніх пельменів (навіть з домашнього фаршу, тобто куплялось саме м"ясо) у мене виходила десь близько 25 грн

            618.08.10, 13:44Відповідь на 5 від tanjuwa

            Щось вони у вас золоті прям виходять
            В одному кг пельменів, навіть домашніх, немає 1 кг м"яса, там його десь трохи більше півкіло виходить. І фарш коштує 25-30 грн/кг
            Коротше собівартість кілограму домашніх пельменів (навіть з домашнього фаршу, тобто куплялось саме м"ясо) у мене виходила десь близько 25 грн
            В фарше за 23-30 грн мяса дай бог 1/3 (я бывший торговый представитель, знаю как оно все делаеться непонаслышке)И еще раз перечитайте весь коментарий, надбавка торговой фирмы 30-50:, надбавка супермаркета от 30% + налоги 20 ндс и.т.д вот и выходит даже в промышленных масштабах ну ни как не 25

              Гість: tanjuwa_cook

              718.08.10, 13:56Відповідь на 6 від выцик

              Промисловість купляє м"ясо, муку і все інше набагато дешевше ніж вони продаються людям.
              Я не сперечаюсь що у тих пельменях що продаються, м"яса нема, але це не питання їх вартості, це питання того що всі як в анекдоті хочуть свої "скромні 2 %"
              І якби було бажання то можна було б продавати нормальні якісні пельмені хай не за 30 грн, але за 35-40 точно.

                818.08.10, 14:02Відповідь на 7 від Гість: tanjuwa_cook

                Промисловість купляє м"ясо, муку і все інше набагато дешевше ніж вони продаються людям.
                Я не сперечаюсь що у тих пельменях що продаються, м"яса нема, але це не питання їх вартості, це питання того що всі як в анекдоті хочуть свої "скромні 2 %"
                І якби було бажання то можна було б продавати нормальні якісні пельмені хай не за 30 грн, але за 35-40 точно.
                Ну тут согласен - мясо, мука на опте значительно дешевле, не учел, но и не прибавил аренду помещения, электроэнергию, воду,обурудование - зарплату людям, взятки санстанции, откат налоговой, пожарникам + деньги в споживстандарт, ну и себе родимому, директору...

                  анонім

                  918.08.10, 14:48

                  я видела домашнее варенье 200 гр. 35 грн. и 5 ешек
                  вот когда люди делаю домашнее варенье они добавляют туда консерванты?

                    1018.08.10, 23:48

                    Про цінність цього продукту вже сказали.А от за почуття гумору виробнику-

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна