хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Горіховий спас

Сьогодні Третій Спас, в народі Горіховий чи Хлібний.

На свято треба чимось смачненьким нагодувати домашніх ))

У мене сьогодні зелені і горіхові булочки і горіхові (в оригіналі фісташкові) біскоті.


для булочок базове дріжджове тісто, а далі
1. додаєте подрібнені блендером кріп і зелену цибулю, можна петрушку. вимішуєте, формуєте булочки, або хлібець, дати підрости,змазати жовтком і в духовку.
2. подрібнені грецькі горіхи, я ще додаю кмин, але то на любителя )) далі то саме що в п.1.

рецепти тіста і час випічки не пишу, бо у справі з дріжджовим тістом ніколи не орінтуюся на годинник )

ну і чогось солоденького до кави )

тут даю оригінальний рецепт, але випробуваний mmmm  Єдине, що я не люблю фісташки, тому горіхи використовую або грецькі або лісові



Фисташковые бискотти


80 г фисташек, 200 г сахара, 275 г муки, 3 яйца, 1 ч. л. разрыхлителя, ч.л. соли, 112 г тертого черного шоколада, 2 ч. л. слив. масла, 35 г какао-порошка, 1 ч. л. экстракта ванили.


Взбиваем муку, 150 г сахара, соль, разрыхлитель. Добавляем фисташки, шоколад. Взбиваем яйца, масло, какао, ван. экстракт. Соединяем мучную, яичную смеси. Противни устилаем пергаментом, посыпаем сахаром. Тесто делим пополам. На противне формируем 2 полена 4x30 см. Посыпаем сахаром. При 180оС выпекаем 20 мин. Остужаем на противнях 30 мин. Режем полена на кусочки по 2 см толщиной. Выкладываем на противень, выпекаем 20 мин. при 150оС. Охлаждаем на решетке.

ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!

Ну і СМАЧНОГО!

12

Коментарі

Гість: zzzzzя

129.08.12, 13:59

С праздничком!

    229.08.12, 13:59

    куплю орешков жене. к пиву.

      Гість: Тираъ

      329.08.12, 14:00

        429.08.12, 14:02Відповідь на 1 від Гість: zzzzzя

        С праздничком!дякую. І вас за святом

          529.08.12, 14:02Відповідь на 2 від Al KazlOFF

          куплю орешков жене. к пиву.

            629.08.12, 14:05

            я і не знала, що сьогодні свято... а біскотті - ммммм... смакота! В одному маленькому тосканському містечку є дві пекарні, де готують біскотті, в обох біскотті - смачнющі, але різні за смаком. Жодна із родин не ділиться своїм рецептом. Згадалося чомусь....

              Гість: olegapx

              729.08.12, 14:05

              продиктуйте ваш адрес плиз я еду к вам

                829.08.12, 14:07Відповідь на 6 від все_буде_так

                я і не знала, що сьогодні свято... а біскотті - ммммм... смакота! В одному маленькому тосканському містечку є дві пекарні, де готують біскотті, в обох біскотті - смачнющі, але різні за смаком. Жодна із родин не ділиться своїм рецептом. Згадалося чомусь....я знаю що не діляться... сестри чоловік-італієць-ресторатор теж не признається як готує піццу і соуси до пасти ))) вони якісь зовсім не такі як готують у нас

                  929.08.12, 14:08Відповідь на 7 від Гість: olegapx

                  продиктуйте ваш адрес плиз я еду к вам)))) супутник вам в поміч ))

                    1029.08.12, 14:09

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна