хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Тортик

Дуже мені хотілося кавового суфле з полуницею. скажете збочення? може й так... але ж яке смачне...
На вихідні приготувала, домашні були щасливі.

Значить так:
В 200 мл молока заварити 2 столові ложки кави, процідити, вистудити, залити холодною кавою 25г желатину
пакет сметани, жирність на ваш вибір, збити з 2 столовими ложками цукру чи пудри. Рекомендують пудру, я чудесно даю собі раду і з цукром, крем від того не страждає. якщо сметана нежирна або використовується йогурт можна додати загущувач для сметани, щоб маса була пишніша.

поки збивалася сметана, желатин набух, можна його запхати в мікрохвильовку чуть підігріти, щоб розчинився. Вилити в сметану, акуратно вимішати ложкою від дна миски вгору, щоб не надто порушити пишність крему.

На цьому етапі можна  суміш вилити в форму і поставити в холодильник до повного застигання. До речі, в такому варіанті цукру мабуть можна додавати більше, орієнтуйтеся на власний смак. І давати менше желатину. Нижче поясню чому.

А можна зробити як я -  поставити миску в холодильник щоб сметанно-желатинова суміш почала стягатися, а тим часом збити  в круту піну два білки з двома столовими ложками цукру.

Білки збивають сильно охолодженими, з дрібкою солі і лимонної кислоти. спочатку в піну без цукру, а потім досипають цукор )

В охолоджену чуть загустілу сметану, акуратно помішуючи, щоб не втекли бульбашки, вести білки. Білки додають пористості і легкості десертові, але потребують досить багато желатину, бо інакше торт розповзеться. З меншою кількістю желатину, суфле краще викладати в порційні формочки і так прикрашати.

Готову масу викласти у форму. Силіконова не потребує ніякої підготовки, всі інші краше або змазати олією, чого я не люблю, або застелити плівкою чи пергаментом.

Зверху прикрасити. Я прикрашала полуницею і м"ятою. Зверху заливала безбарвним желе для торта



Ледь встигла сфотографувати і навіть не встигла зрізати желе, яке розтеклося довкола по тарелі. ))) За півгодини 28-сантиметрового торта ніби ніколи й не було lol

Таке суфле можна прикрашати і наповнювати якими завгодно ягодами, фруктами. До моєї улюбленої полуниці чудово пасує ванільне чи бананове суфле. А запропоноване кавове можна залити шоколадом.

А ще на дно торта можна випекти чи використати готовий бісквітний корж.

Вдалих вам експериментів drink tort
18

Коментарі

анонім

16.06.12, 12:21

я на диете.раскабанел до 89...

    26.06.12, 12:25

    Это ты приготовила? Не может быть!
    Не обманывай!

      анонім

      36.06.12, 12:25

        46.06.12, 12:25Відповідь на 1 від анонім

        я на диете.раскабанел до 89...йогурт чи не дуже жирна сметана і полуниця, то не солодке тісто з масляним чи "згущоночним" кремом )) а желатин корисний для хрящових тканин

        а якщо після нього зігнати калорії, то взагалі краса

          56.06.12, 12:26Відповідь на 2 від Поэт АП Чехов

          ти в мені сумніваєшся? чи напрошуєшся?

            66.06.12, 12:27Відповідь на 3 від анонім

              76.06.12, 12:27Відповідь на 5 від bestiaya

              ти в мені сумніваєшся? чи напрошуєшся?
              раскусила

                86.06.12, 12:28Відповідь на 7 від Поэт АП Чехов

                ти в мені сумніваєшся? чи напрошуєшся?раскусилая тебе не кусала

                  анонім

                  96.06.12, 12:29Відповідь на 4 від bestiaya

                  я на диете.раскабанел до 89...йогурт чи не дуже жирна сметана і полуниця, то не солодке тісто з масляним чи "згущоночним" кремом )) а желатин корисний для хрящових тканин

                  а якщо після нього зігнати калорії, то взагалі краса
                  давай адрэсу

                    106.06.12, 12:32Відповідь на 9 від анонім

                    я на диете.раскабанел до 89...йогурт чи не дуже жирна сметана і полуниця, то не солодке тісто з масляним чи "згущоночним" кремом )) а желатин корисний для хрящових тканин

                    а якщо після нього зігнати калорії, то взагалі краса
                    давай адрэсу
                    нащо?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна