Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто хоче жити в іншій Україні! Україні, де вартують справжні людські цінності:чесність, порядність, любов. Де шанується культурна та історична спадщина, де люди з шаною ставляться до природи та рідного краю.

На жаль, політика в житті нашої країни є визначальною і риба гниє з голови. Протиріччя між особистими інтересами кубла олігархів і стратегічними інтересами українського народу стали несумісними. Вони є фундаментальними, ціннісними.
Україні потрібна правова держава з опорою на громадянське суспільство. Натомість олігархам потрібна поліцейська держава з опорою на сексотів-пристосуванців.
Україна має будуватися на двох базових цінностях: Україна є самостійною суверенною державою та Україна шанує європейські цінності і впроваджує європейські стандарти.
Натомість олігархи своїми діями позбавляють Україну самостійної політики, перетворюють на васала іншої держави, впроваджують в Україні авторитарно-репресивний політичний режим.
Україна повинна будувати свою економіку на конкурентних ринкових засадах. Олігархи знищують засади конкуренції в економіці України, монополізують стратегічно важливі сектори економіки країни.

Тим не менше, наше життя є різнобарвним, а людині притаманне відчуття прекрасного, то ж не хотілося б, аби дописувачі обмежувались суто політичною проблематикою :)
Дописувачем може стати той, хто поділяє наші цінності і пише на українську тематику.

Хочеться наголосити, що засади модерування цього співтовариства є абсолютно прозорі і демократичні, модератори можуть змінюватись за волевиявленням дописувачів.
Вид:
короткий
повний

Твоя Україна

Хіба є різниця між українцями ?

В Україні після страшного совкового минулого залишилось чимало людей навчених, що партія думає за них і от використавши цих людей деяка кількість провідників цієї маси обманом дорвавшись до руля вирішила закріпити свої позиції та виділити собі окремий шматок України попередньо підготовивши нічим не обтяжені мізки, виставляючи цю масу обманутих людей як істинних українців, а тверезомислячих людей, що наперстянникам та їх посібникам обманути не вдалось, як не українців, таким горе політикам розділяючим країну і присвячено нижче написане.

1) на заході України не вважають рік створення незалежної України 1941 – декларація ОУН про створення України (це комуністична пропаганда нав'язує таку думку для розділення українців та перекручування історичного минулого), Україна-Русь створена з створенням Київської Русі, Київська Русь (Русь) - Україна це тотожні поняття; 

2) на заході українці вважають, що Червона Армія як і фашисти – загарбники України, Червона Армія – це інструмент в руках комуністичного режиму для досягнення своєї кривавої мети, що не принижує героїчні подвиги мимоволі використаних http://www.youtube.com/watch?v=FFYyD_fEru0 героїв солдат які були змушені обирати одну з двох сторін в нелюдській грі тоталітарних режимів; " http://video.i.ua/user/323465/45424/230201/  -брати по крові". Кого дивує спротив людей комунізму? Яке зерно адекватності може бути в цих людей? Ворог під личиною допомоги віроломно захопив українські землі, 1) штучно морив трьома геноцидами твоїх земляків 10 мільйонів загиблих, 2) розкуркулював, відбирав все нажите чесною непосильною працею, люди вішались розуміючи як важко майно було зароблено, а алкашам лиш дай добро що відняти, 3) убивав та розстрілював сотні тисяч невинних людей, часто по ярках без суду й слідства по всій Україні http://blog.i.ua/user/323465/650985/ http://blog.i.ua/user/323465/661844/ , 4) вивозив українців з рідних земель сотнями тисяч, 5) жорстоко нищив рідну мову, навіть Кубань на початку 19 століття говорила українською мовою, не говорячи вже про Луганськ та Одесу, 6) перекручував історію та робив з українця невідомо кого. ЯКІ ЩЕ ПРИЧИНИ Я ЗАБУВ НАЗВАТИ ЩОБ НЕ ДАТИ УКРАЇНЦЯМ ЖОРСТОКУ ВІДСІЧ СОВЄТАМ? За що українці повинні були дякувати маніякам комуністичним? Та в кожного зараз зазомбованого є жертви в родині від дружньої комуністичної допомоги, що вам ще комуняки мали зробити хорошого щоб ви перестали кланятись мертвим ідолам комунізму, перестали  лити жовч на гордість України ОУН-УПА, що не дали з вашого народу зробити німих рабів ?

3) у 1939 році Україну остаточно підкорили-захопили червоні орди, та зайнялись розбазарюванням споконвічних земель України одразу віддавши цілу область України Закерзоння полякам, а саме цю область успішно відстоювало, навіть в ті жахливі часи трьох фронтів УПА, відтіснивши поляків аж під Варшаву що ті й дотепер забути не можуть. Коба ввів війська і відділив військами частину України, почав вивозити українське населення з прикордонних територій щоб позбавити УПА постачання та підтримки і поляки розпочали операцію "Вісла" по виселенню українців з споконвічних українських земель, УПА позбавлене тилу та допомоги деякий час відбивало українців з польських та комуняцьких лабет але сили були не рівні, в ночі відіб'єш селян одного села а вивезуть два, так перетворили область на пустку і сенсу залишатись Упівцям не було, тільки так змогли подолати опір УПА комуно-фашисти " http://video.i.ua/user/323465/45094/229728/ -втрачені землі ". Зараз поляки сильно скаржаться на УПА як ті українці огризались та жити хотіли на рідній землі, комуняки звичайно й тут їм активно допомагають, дивіться що витворяли українці з поляками, але факт виселення та втрати Україною однієї області ж ніхто не заперечить? То хто ж звірствував, куди ділись сотні тисяч українців? Може пора полякам не підігравати московії, а розкрити всі карти які б вони не були в крові українців, поки будуть недомовки доти робитимуть кремляді свою брудну справу. Як правило показові звірства (поляки не відставали) чинили загони НКВС розпалюючи ворожнечу за наказом партійним, воїни тим паче УПА ніколи не творили такого, воїни завжди залишаються воїнами, чого нкавеесники та їх нащадки дотепер зрозуміти не можуть, потрібен спеціальний маніакальний дар по якому відбирали катів в НКВС, рядовій людині таке не притаманно, тільки істинним чекістам  бо й у рядових проколи траплялись; 

4) найбільш боєздатні патріоти воювали в СС Галичина (близько 15 тис.чол, це ніяк не вся західна Україна). Кажуть Українці воювали на боці фашистів ай яй яй, брехня проти людиноненависників  боролись всі народи як тільки могли http://blog.i.ua/user/323465/655742/  Також всі акуратно забувають, що йшла найбільш кровопролитна в історії людства війна спровокована двома людиноненависницькими режимами (срср старалось навіть краще за німців) і Україні була відведена роль полігону війни, території для постачання біомаси, однак на здивування та жах двох режимів на нашій території виявились люди, генії людської думки які ще в той час розуміли страшну небезпеку цих тоталітарних режимів, коли навіть сліпа Європа ще не розуміла нічого. Люди які змогли прийняти єдине правильне рішення воювати за свою державу, заради хоча б згадки в історії про сам факт волевиявлення українського народу, що має право на свою державу, який не був і ніколи не буде біомасою. Як боявся фашистський та комуністичний режим українських героїв http://blog.i.ua/user/323465/657300/  http://blog.i.ua/user/323465/652431/  http://blog.i.ua/user/323465/650980/, як щедро списував на патріотів свої злодіяння не розуміючи що цвіт і надія нації не може воювати з своїм народом як це робив комунізм (навіть фашизм такого не робив), як сичав і пускав жовч з образи на нездоланний опір Українців, але над люди таки здобули Україну і це їхня найвища світова нагорода вищих нагород просто не існує. Я горджусь тим що я нащадок славетної нації! СЛАВА ГЕРОЯМ !!!

Для "таваіщей" нездатних думати даю ввідну команду! ЩЕ НІ ОДИН великий КОМСТРАТЕГ НЕ ВІДПОВІВ.  (можете користуватись історичним уроком та діяти маючи набутий багаж знань). - 1. Ви знаходитесь між двох агресивних тоталітарних режимів які планують бойові дії на вашій території. - 2. Вам потрібно в найкоротші строки створити свою боєздатну армію. - 3. Відстояти свою державу та народ. - 4. Утвердити державу на світовій арені Ваші дії, та кроки для досягнення поставлених задач.

http://video.i.ua/user/323465/45553/231103/  -УПА,  http://video.i.ua/user/323465/45553/231120/  -СС Галичина

5) Всі українці вважають, що об'єднали українські землі, створили матеріальні і духовні цінності, та одержали у 1991 році незалежність без жодного пострілу, чим ми і гордимось всі разом від заходу до сходу; 

6) Греко-католицька церква це та ж сама православна тільки яка дбала в важкі часи про українців, Україну і мову, на відміну від УПЦ МП була гнаною й переслідуваною через відмову бути філіалом НКВС. Це самоуправна церква, Церква свого права, У неї є власний обряд, який походить з Константинопільської традиції (православної-християнської) та вона зберігає її літургійну, богословську, духовну і дисциплінарну спадщину в культурі та історичних обставинах свого народу. Це церква яка зберегла українську церковну мову та повністю відповідає всім традиціям і віруванням православ'я (служби проводяться українською мовою), зберегла обряди та традиції споконвічні українські для українців (От Вам прості питання для включення голови. Чому на Зх. Україні люди більш віруючі та релігійні ? Чому як колись з прадавніх часів масово святкують Різдво та Паску? Чому не ополячились чи русифікувались? Це церква яка завжди була переслідувана комуністичним режимом і не пішла з ним на співпрацю, була переслідуваною і гнаною як і личить кожній церкві яка не гониться за матеріальними благами. В чому провина греко-католицької церкви?)  Греко-католицька церква давно прагне об'єднатись з УПЦ проте на жаль УПЦ веде свою окрему гру і не розуміє важливості об'єднання нації.

Погугліть трохи: Українська греко-католицька церква, щоб не бути зовсім смішними в своїх коментах. Щоб не виглядати упередженим я Вам поставлю пару питань просто дайте на них чесні відповіді: 

ТАКОЖ НІ ОДИН ЩЕ ГЕРОЙ НЕ ВІДПОВІВ НА ПРОСТІ ПИТАННЯ, невже тільки какофонити совки здатні, чесного діалогу по суті бояться як вогню.

   1. ПЦ МП була в комуністів придворною церквою?    2. КГБЕешники були попами в ПЦ МП ?

   3. Втілювала ПЦ МП комуністичну політику в Україні?

   4. Чи могли не будучи кгебеешниками служителі в ПЦ МП досягнути високого звання духовного?    5. Всі високопосадовці ПЦ МП старші 50 років були кгбістами?    6. Продовжує РПЦ МП такуж політику як за срср? 

7) Хто як не розділяв Україну, не знущався з України однак споконвічна мудрість українського народу (не політиків вихованців комуно-фашистського режиму, що відтіснили людей від влади та граються в політичні ігри приховуючи своє дрібне збагачення заодно приховуючи нереальне збагачення основних фінансових мішків, розділяючи Україну, піднімаючи мовні питання, такого ніколи б не дозволив собі політик патріот), висока культура українців та духовність яка корінням сягає через тисячоліття рано чи пізно дозволить Україні стати наддержавою з щасливим та матеріально забезпеченими людьми.

В єдності наша сила, сила України !!!

ХТО СКАЖЕ В УКРАЇНІ служба Божа чи ні ??? (для комзомбі питаня)


73%, 189 голосів

10%, 27 голосів

16%, 42 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Етапи нищення української мови.

Етапи нищення української мови.     

Подивіться будь ласка голосування і хто не проголосував прошу прийняти участь. Як бачимо за двомовність дуже малий процент голосуючих, як правило голосують українофоби за російську мову, то хіба потрібно Україні підтримувати українофобські настрої і вводити другу мову? Наш народ на справді на 70% толерантний і терпимий, та голосує не піддаючись на провокативні, конфлікті питання за другий варіант, українці мудра нація, шкода тільки що до влади шобла всяка рветься не розуміючи всієї відповідальності державних посад. 

* 1627 р. — указом царя московського Олексія Михайловича та його батька патріарха Філарета звелено було книги українського друку зібрати і на пожежах спалити із суворою забороною будь-коли в майбутньому купувати українські книги. У Москві спалено 'Учительное євангеліє' Транквіліона-Ставровецького разом з іншими його книгами та 'Катехизис' Лаврентія Зизанія Тустановського[124].

            * 1677 р. — Патріарх московський Іоаким наказав з українських книг знищити листки, які мають різницю від книг московських.

* 1689 р. —синод російської православної церкви заборонив Києво-Печерській лаврі друкувати І том 'Четьї-мінеї' Дмитра Ростовського.

* 1690 р. —московський патріарх Іоаким указом заборонив усе українське письменство, а І том книги 'Четьї-мінеї' Данила Заточника звелено спалити.

          * 1693 р. — лист Московського патріарха до Києво-Печерської лаври про заборону будь-яких книг українською мовою.
          * 1709 р. — указ Петра І про заборону друку книг українською мовою, а книги, друковані церковнослов'янською мовою, звіряти з російським виданням, щоб у них ніякої різниці не було.
          * 1720 р. — указ Петра І, щоб знову книг ніяких, крім церковних попередніх видань, на Україні не друкувати, а ті старі книги з книгами великоросійського друку зрівняти, щоб ніякої різниці і особливого наріччя в них не було.
          * 20 грудня 1720р. — Петро І видав указ київському губернському князю Голіцину, щоб «в усіх монастирях, що залишаються в Російській державі, продивитися та вилучити давні грамоти та інші куртіозні листи оригінальні, а також книги історичні, рукописні та друковані [українською мовою).
          * 1721 р. —наказ Синоду надсилати книги з українських друкарень у «синодальну контору» для виправлення їх згідно з російськими вимогами та вимовою й звірення клеймом цензора.
          * 1724 р. —друкарня Києво-Печерської лаври оштрафована на одну тисячу карбованців за друкування книг, не у всьому схожих з російськими. На таку ж суму і за таку ж 'провину' оштрафовано і Чернігівську друкарню, яку перевезли до Москви.
          * 1729 р. — наказ Петра І про переписування на Україні державних постанов та розпоряджень з української мови на російську.
          * 1740 р. —російська імператриця Анна Іванівна створила правління гетьманського уряду під керівництвом московського князя Олексія Шаховського та запровадила російську мову в діловодстві на території України.
          Переписи 1740 —1748 рр. свідчать, що в семи полках Гетьманщини на 1094 села припадало 866 шкіл з викладанням українською мовою. У 1804 р. було видано царський указ, який заборонив навчання українською мовою. Результати національного гніту одразу позначились на стані освіти в Україні. Уже перепис 1897 р. показав, що на 100 осіб було лише 13 письменних.
          * 1748 р. — наказ Синоду Київському митрополитові Самуїлу Милославському ввести в Києво-Могилянській академії та в усіх школах України російську мову викладання, в результаті чого на Лівобережжі зникло 866 українських шкіл.
          * 1750 р. — після скасування «Канцелярїї міністерського правління малоросійських справ» у м. Глухові з неї вилучені та перевезені до Росії справи таємного діловодства. Документи архіву Запорозької Січі, знайдені під час 'розорення Січі генерал-поручиком Текелією у скрині під престолом січової церкви', опинилися в Московському відділенні загального архіву Головного штабу.
          * 1755 р. —наказ Синоду Києво-Печерській лаврі перекласти російською мовою 'Четьї-мінеї' Св. Дмитрія Ростовського та Києво-Печерський патерик.
          * 1763 р. — указ Катерини ІІ про заборону викладати українською мовою в Києво-Могилянській академії.
          * 1764 р. — скасування Катериною ІІ українського гетьманства, а з ним — ліквідація українських навчально-культурних закладів та усунення від влади україномовних чиновників.
          * 1765 р. — ліквідація Катериною ІІ козацького устрою на Слобожанщині та козацьких шкіл.
          * 1766 р. — Синод видав суворий указ Києво-Печерській лаврі друкувати лише ті книги, які в московській друкарні друкуються та апробовані Синодом.
          * 1769 р. — Синод заборонив Києво-Печерській лаврі друкувати букварі українською мовою і наказав відібрати у людей ті букварі, які були вже на руках.
          * 1782 р. — Катерина ІІ створила комісію для заведення в Росії народних училищ, завданнями яких було запровадження єдиної форми навчання та викладання російської мови в усіх школах імперії.
          * 1784 р. — Синод наказує митрополитові Київському і Галицькому Самуїлу карати студентів та звільняти з роботи учителів Києво-Могилянської академії за відхід від російської мови.
          * 1785 р. — наказ Катерини ІІ по всіх церквах імперії правити службу Божу російською мовою. Російська мова заведена у всіх школах України.
          * 1786 р. —Синод знову наказує митрополитові Київському контролювати Лаврську друкарню, щоб ніякої різниці з московськими виданнями не було, а в Києво-Могилянській академії негайно ввести систему навчання, узаконену для всієї імперії.
          * 1789 р. — у Петербурзі з ініціативи Катерини ІІ видано 'Порівняльний словник усіх мов', у якому українська мова визначається як російська, спотворена польською.
          * 1811 р. — закриття Києво-Могилянської академії.
          * 1847 р. — розгром Кирило-Мефодіївського братства.
          * 1853 р. — покалічено видання «Літопису» Грабянки.
          * 1862 р. — закрито українські недільні школи. Припинилось видання українського літературного та науково-політичного журналу '0снова'.
          * 1863 р. — Валуєвський циркуляр (рос. Циркуляр министра внутренних дел П. А. Валуева Киевскому, Московскому и Петербургскому цензурным комитетам от 18 июля 1863 г.): «[…] ніякої особливої малоросійської мови не було, немає і бути не може, […] наріччя їхнє, що його вживає простий народ, є та сама російська мова, тільки зіпсована впливом на неї Польщі».
          * 1881 р. — закон про дозвіл на друкування словників українською мовою, але за російським правописом, а постановка українських вистав залежить від місцевого начальства.
          * 1888 р. — указ Олександра ІІІ «Про заборону вживання в офіційних установах української мови та хрещення українськими іменами».
          * 1889 р. — у Києві, на археологічному з'їзді, дозволено читати реферати всіма мовами, крім української.
          * 1892 р. — російський уряд наказує цензорам суворо стежити за тим, щоб не допустити українських літературних перекладів з російської мови.
          * 1894 р. — заборона ввезення українських книг з-за кордону.
          * 1895 р. — заборона української читанки та українських книг для дітей.
          * 1903 р. — на відкритті пам'ятника І.Котляревському у Полтаві не дозволено промови українською мовою.
          * 1905 р. — Кабінет Міністрів Росії відкинув клопотання Київського та Харківського університетів про скасування заборони української мови, визначаючи це несвоєчасним.
          * 1906 і 1907 р.р. — закриття «Просвіти» в Одесі та Миколаєві.
          * 1908 р. — указ сенату про те, що освітня робота в Україні шкідлива й небезпечна для Росії.
          * 1910 р. — указ Столипіна про зарахування українців до розряду інородців і про заборону будь-яких українських організацій.
          * 1914 р. — указ Миколи І про заборону української преси.
          * 1864 р. — тисячі пудів архівних матеріалів вивезли до Москви після судової реформи 1864 року. Згідно з обіжником Міністерства юстиції від 3 грудня 1866 року, туди потрапила велика кількість документів ліквідованих установ з Волинської, Київської, Катеринославської, Подільської, Херсонської та Чернігівської губерній.
          * 1869 р. — законом чиновникам усіх відомств призначалась значна доплата за русифікацію.
          * 1876 р. — Емський указ. Заборона ввозити українські книги з-за кордону, заборона підписувати українські тексти під нотами, заборона українських вистав.
         
          [...] Не допускати ввезення у межі Імперії, без особливого на те дозволу Головного Управління у справах друку, будь-яких книг, що видаються за кордоном малоросійським наріччям.
          Заборонити в Імперії друк, на тому самому наріччі, будь-яких оригінальних творів чи перекладів, за виключенням історичних пам'яток, але з тим, щоб і ці останні, якщо [вони] належать до усної народної словесності (як-от пісні, казки, приказки), видавалися без відступлення від загальноросійської орфографії (тобто не друкувалися так званою «кулішівкою»).
          [...] Заборонити також будь-які на тому самому наріччі сценічні вистави, тексти до нот і публічні читання (як такі, що мають наразі характер українофільських маніфестацій).
          Подтримати газету «Слово», що видається у Галичині в напрямку ворожому українофільському, назначивши їй хоча б невелику, але постійну субсидію [збоку дописано: «1000 крб. з сум III жанд., до тексту [...] не вводити, а лише мати на увазі»], без якої вона не може продовжувати існування і повинна буде припинити [діяльність].
          [...] Посилити нагляд з боку місцевого учбового начальства, щоб не допускати у початкових училищах викладання будь-яких предметів малоросійським наріччям.
          [...] Звернути серйозну увагу на особовий склад викладачів в учбових округах Харківській, Київській та Одеській, вимагаючи від попечителів цих округ іменного списку викладачів з позначкою про благонадійність кожного щодо українофільських тенденцій та тих, що позначені як неблагонадійні чи сумнівні, перевести у великоросійські губернії, замінивши уродженцями цих останніх.
          [...] Визнавалося б корисним взяти за загальне правило, щоб в учбові установи округ: Харківської, Київської та Одеської призначити викладачів переважно великоросіян, а малоросіян направляти до учових закладів С.-Петербурзької, Казанської та Оренбурзької округ.
       
            ....із виступу пана Мовчана в ВР. (#) 
          Років 6 тому ознайомився з працями відомого російського політтехнолога Сергія Переслєгіна, який рекомендував, як консультант тоді ще, голові Адміністрації Росії Медведєву, як потрібно діяти щодо України: Україну потрібно розглядати, цитую: „как дешевый источник неоприходованных ресурсов, прежде всего человеческих; утилизация этих ресурсов может проводиться экономико-дипломатическими методами, при слабой Украине, или силовыми, если к власти в республике законным путем или через механизм переворота придет сильный лидер. Одной из необходимых мер является изменение образовательных систем. Понятно, что выбросить из школьного курса украинский язык невозможно. Но необходимо трезво смотреть на вещи, в эпоху регионализации жителям страны украинский язык не понадобится” (сторінка 183) „Самоучитель игры на мировой шахматной доске”.

„Регионализация” – ви почули, яка тягне за собою неминучу федералізацію земля… за для чого, питається, самозрозуміло. Так само як для нас зрозуміло, чому відбувається за наполяганнями Медвєдєва щотижневі зустрічі двох президентів. Так само зрозуміло, де знаходиться кухня, на якій виробляється, дійсно, стратегія гуманітарної політики для нас. Все було розроблено задовго до виборів 2010 року. І тому так стрімко, обвально зникає Україна. Тому і маємо демонстративну зневагу до Конституції і, зокрема, з’яву Закону про мови, підготовленого і профінансованого фондом із промовистою назвою „Русский мир” і підписано Єфремовим, Симоненком, Гриневецьким, які засудили українську мову на смерть і вона взагалі не становить жодної цінності, як саме і країна.


11%, 10 голосів

63%, 57 голосів

1%, 1 голос

10%, 9 голосів

15%, 14 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
489
490
491
492
493
494
495
496
попередня
наступна