хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Тігіпко і жувачка (Стіх і відєо)

не таку вже і ошибку совєршив сергій тігіпко от якщо б він в носа палець як якись неандерталець всунув – ну тоді звичайно розкритикувать негайно! а жувачка, шо ж такого ну скажіть зараді бога? чи ж наприклад у вбиральні сцить він прямо в умивальник? або місце у транваї він жінкам не уступає? чи говорить нецензурно або смітить мімо урни? або дома кулаками б’є дружину з дітлахами? НІ!!!! а жуйка це дрібниця шо й не варто мєлочицця

http://pl.com.ua/?pid=34&artid=23472


0%, 0 голосів

82%, 14 голосів

18%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

123.05.12, 10:48

хто б що не казав - бидло залишається бидлом незалежно від того, скільки тисяч долярів коштує його костюм або скільки сотен тисяч - його автівка. "бидло" - це внутрішний стан біологічної істоти на, зовні схожої на людину, за яким би фетішем воно не ховалося. (з посилання)

    анонім

    223.05.12, 12:56Відповідь на 1 від stepan

    А свой комментарий придумать фантазии нема?

      323.05.12, 15:45Відповідь на 2 від анонім

      Не засмічуй блог дитячими питаннями.

        423.05.12, 22:50Відповідь на 1 від stepan

        а вы, друзья, как ни садитесь - все в музыканты не годитесь

          524.05.12, 05:56Відповідь на 2 від анонім

          О! Дивіться! Ще один проплачений блоггер з Банкової прорізався.

            Гість: Доктор Пчела

            624.05.12, 07:16

            Що діється... Янукович з насінням, Тигипко з жувачкою... Команда Проффесіоналів.

              анонім

              724.05.12, 08:31

              Степан, у чувака важке дитинство. Уяви -- жиденятко росло в Молдові. Ну що ти з нього хочеш? А от ми, навіть не знаю як нас назвати, терпимо цю гидоту! Зрозуміло п.2.

                анонім

                824.05.12, 09:59

                Инженер-металлург не далеко ушел от завгара. Россияне до сих пор в хохмах показывают ролик, как овощ угощает ВВП карамелькой.

                  Гість: lkjmn

                  924.05.12, 15:39

                  Він-же комсомолець. "Нє растанусь а камсамолом - буду вєчно маладим"

                    анонім

                    1024.05.12, 19:38Відповідь на 3 від stepan

                    Маловато у тебя фанатов. Я тебе рейтинг увеличиваю, а ты меня в игноре держишь. Не справедливо. Так что с фантазией? Напряженка? Могу помочь. Хочешь анекдот?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна