хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Весь склад Вченої ради Інституту соціології допитиватимуть у СБУ

Евген Головаха
Евген Головаха

Весь склад Вченої ради Інституту соціології викликають на допит в СБУ.

Про це УНІАН повідомив заступник директора Інституту соціології Євген ГОЛОВАХА.

Він також передав УНІАН копію листа від СБУ, в якому розписаний “розклад” допитів всіх вчених соціологів, серед яких такі відомі люди, як Микола ШУЛЬГА, Микола ЧУРИЛОВ, Олександр ВИШНЯК та ще півтора десятки найвідоміших соціологів країни.

У листі старшого слідчого 3 відділу 1 управління СБУ пана ДИШЛЮКА, зокрема, йдеться, що “явка є обов`язковою У разі неявки без поважних причин можливий примусовий привід”, а при наявності підстав - притягнення до адміністративної або до кримінальної відповідальності.

“Такого ще не було у світовій практиці - викликати на допит всю Вчену раду. Можливо, в сталінські часи Вчені ради розстрілювали по ночах, але ось так, викликати на допит в нібито європейській країні у 21 столітті, гадаю, просто неможливо. Хіба що в Північній Кореї. Ця влада упивається своїм всесиллям. Вона натравлюють СБУ на вчених. Чому СБУ? Скажіть, чому не МВС, не прокуратура, чому СБУ? Вони хочуть залякати вчених. Чому цей слідчий з СБУ не прийде та поговорить з вченими? Він хоче насолоджуватися своїм всесиллям та страхом вчених? Я учасник цього руху “1 грудня”, сьогодні маю зустріч із іншими та хочу сказати: нас же скоро будуть пакувати пачками. Я на президентських виборах був проти всіх. А сьогодні я розумію, як ми помилилися”, - заявив Є.ГОЛОВАХА.

http://www.unian.net/ukr/news/491579-ves-sklad-vchenoji-radi-institutu-sotsiologiji-viklikayut-na-dopit-v-sbu.html

9

Коментарі

114.03.12, 12:21

О,Господи,Вмешайся!!!!

    214.03.12, 13:13

    Я на президентських виборах був проти всіх. А сьогодні я розумію, як ми помилилися
    Прозріння дійшло і до вчених, але запізно. Тоді, коли торкнулося власної шкіри.

      314.03.12, 14:32Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      А до того ну ніяк не доходило.

        Гість: Світанок

        414.03.12, 16:48Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

        Хай ці продажні противсіхи тепер платять і це напевно ще тільки початок, а наступною може буде Забужко, бо ця особа найбільше верещала за противсіхство. Уже тепер по наростаючій все піде, як в 37 році.

          Гість: Світанок

          514.03.12, 16:50Відповідь на 3 від Офели

          Так долари і шекелі взяли тоді вех, а тепер пора розраховуватися.

            615.03.12, 14:09

            Вызвали и спросили: скока-скока там рейтинг у Виктора Федоровича? А у Юли скока?

              715.03.12, 23:00Відповідь на 4 від Гість: Світанок

              Хай ці продажні противсіхи тепер платять і це напевно ще тільки початок, а наступною може буде Забужко, бо ця особа найбільше верещала за противсіхство. Уже тепер по наростаючій все піде, як в 37 році.платити будуть всі, особливо ті хто голосував за придурків досить шукати винних, я взагалі на вибори не ходив. на Колимі всі політичні були разом. так і нам треба, бо я з ваших вуст чую славетне українське " гори сусіда хата". не гоже. з повагою до Вас.

                Гість: Світанок

                816.03.12, 08:46Відповідь на 7 від Пробіотик

                Дякую Вам. Це Ваша особиста думка і я її поважаю. Поживіть із моє і пройдіть через те горнило, через яке я пройшов і у Вас будуть другі висновки, але я Вам цього не бажаю. Також з повагою.

                  916.03.12, 11:00Відповідь на 8 від Гість: Світанок

                  Дякую Вам. Це Ваша особиста думка і я її поважаю. Поживіть із моє і пройдіть через те горнило, через яке я пройшов і у Вас будуть другі висновки, але я Вам цього не бажаю. Також з повагою.Дякую, в мене своє життя не солодке було і є. Поки ми тут перегриземося, хто за кого голосував чи ні, манкурти продовжать нищити державу. Бодай би вони пощезли

                    Гість: Світанок

                    1016.03.12, 12:20Відповідь на 9 від Пробіотик

                    Дякую щиро. Особливо сподобався останній Ваш вираз: "Бодай би вони пощезли"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна