хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

ОУН(б)закликала не потакати провокаціям" псевдонаціоналістів"


В ОУН(б) закликали українців не піддаватися на провокації структур, які називають себе націоналістичними, але поширюють екстремістські гасла. Бандерівці закликали протистояти українофобам Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликала громадян не піддаватися на провокації "псевдонаціоналістичних" структур. Як йдеться в заяві ОУН(б), за допомогою використання псевдонаціоналістичних організацій йде спроба дискредитувати організований український націоналізм. "Влада інспірує провокаційні дії з боку сумнівних структур виклично українофобського, сепаратистського ґатунку. Акції таких сил покликані, за задумом влади, посіяти конфлікт, непорозуміння, протистояння в суспільстві, а також налаштувати населення одних регіонів України проти населення інших", - зазначено в заяві. Націоналісти закликали українців "бути пильними щодо структур, які поширюють гасла, що подаються в руслі українофобії, сепаратизму, ненависті, крайнього радикалізму та екстремізму".

9

Коментарі

122.01.12, 00:13

Туману багато. Які структури? Які акції? Які гасла? Хоч би приклади навели.

    Гість: Shurik88

    222.01.12, 01:50

    интересно а оун(б) ещё действуют?

      322.01.12, 10:38Відповідь на 1 від бандерівець

      Я думаю, це Свобода в тому числі. Шуму багато - ефект прямо протилежний.

        422.01.12, 13:59

        Для того щоб не поддаватися на провакації і не йти мимоволі за планом та розрахунком темних сил требя бути людиною розумною та мислячою, а таких,в ціх умовах вижиння,не так вже багато залишилось. От і зомбується народ на раз-два.

          522.01.12, 16:58Відповідь на 2 від Гість: Shurik88

          У нас є "організований український націоналізм"?

            Гість: Shurik88

            622.01.12, 19:01Відповідь на 5 від dytyna

            да

              722.01.12, 21:42Відповідь на 3 від ab absurdo

              Я думаю, це Свобода в тому числі. Шуму багато - ефект прямо протилежний.Особливо це було відчутно, як вони поводили себе на мітингу. Таке враження, що це Тягнибока кинули за грати, а не Юлю.