хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Свідка у справі Луценка перед допитом у суді викликали до ГПУ

 
на фото: Іщук Олександр Сергійович, начальник слідчого відділу ГПУ

Колишнього співробітника Департаменту карного розшуку МВС України Євгена ТРОЯНА вчора викликали до Генпрокуратури з проханням надати в судовому засіданні за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА покази, які він давав на досудовому слідстві.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Є.ТРОЯН повідомив сьогодні на допиті під час засідання Печерського районного суду Києва, який розглядає кримінальну справу проти Ю.ЛУЦЕНКА.

«Вчора я був викликаний в Генпрокуратуру до начальнику відділу ІЩУКА і він мене запросив на сьогоднішнє судове засідання… Він сказав, щоб я говорив те, що говорив на досудовому слідстві… Повістку мені не вручили, спитав, чи прийду, я відповів: звичайно прийду. Спілкувались на Борисоглібській, 18, (за вказаною адресою знаходиться Головне слідче управління ГПУ – УНІАН), другий поверх, 218-й кабінет, близько 19-ї години», - сказав свідок.

Що стосується безпосередньо допиту по суті справи, то він повідомив суду, що оперативно-розшукова справа проти колишнього водія екс-заступника голови СБУ Володимира САЦЮКА в рамках розслідування кримінальної справи щодо отруєння Віктора ЮЩЕНКА проводилась згідно з чинним законодавством без будь-яких порушень.

За словами Є.ТРОЯНА, про це, зокрема, свідчать результати спільної перевірки МВС і Генпрокуратури щодо законності проведення вказаної ОРС.

«Не було виявлено порушень комісією, яка проводила перевірку щодо ведення ОРС, в тому числі з боку Генпрокуратури не було жодних зауважень», - зазначив свідок.

http://www.unian.net/ukr/news/news-479605.html

13

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

114.01.12, 00:15

Многие уже поняли, куда могут привести нас заказные показания и сотрудничество с репрессивными органами.

    214.01.12, 07:20Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    Многие уже поняли, куда могут привести нас заказные показания и сотрудничество с репрессивными органами.22.01.12.

      314.01.12, 08:16

      13 век, Англия, «Великая хартия вольностей» зафиксировала такое: «Ни
      один свободный человек не будет арестован и заключён в тюрьму, или лишён
      имущества, или объявлен стоящим вне закона, или изгнан, или каким-либо
      иным способом обездолен, и мы не пойдём на него и не пошлём на него
      иначе, как по законному приговору равных его и по закону страны».

        414.01.12, 09:35

        усьо як в "стариє добриє врємєна..."

          анонім

          514.01.12, 09:57

          Так це вже не вперше. Та й про яке "правосуддя" можна говорити, коли правлять бариги?

            614.01.12, 10:20

            Вибачте, але здається цій "новині" десь місяців з 4.

              анонім

              714.01.12, 10:51

              Прокуратура превратилась в шабаш.

                814.01.12, 14:10Відповідь на 3 від VChmyriov

                13 век, Англия, «Великая хартия вольностей» зафиксировала такое: «Ни
                один свободный человек не будет арестован и заключён в тюрьму, или лишён
                имущества, или объявлен стоящим вне закона, или изгнан, или каким-либо
                иным способом обездолен, и мы не пойдём на него и не пошлём на него
                иначе, как по законному приговору равных его и по закону страны».
                тому ми й не Англія, на жаль.

                  916.01.12, 10:18

                  .............написать, что говорить в суде.............