хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Путина освистали

Здається сусіди вириваються з путини словоблуддя.


9%, 1 голос

73%, 8 голосів

18%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

Гість: ТарасЧупринка

121.11.11, 19:55

Не голосував. Жоден із пропонованих варіантів відповіді не відображає мого ставлення до тієї особи, яка усе робить для знищення моєї Вітчизни.

    221.11.11, 19:57

    Нарешті щось цікаве і в Раші відбувається.

      321.11.11, 20:17

      Шкода мені людей...
      У них вже завтра розпочнеться серія ТЕРАКТІВ!
      Вся аґєнтура кремля вже хімічить над тротилом і малює схеми "ліквідації ворогів русскогоЄдінства"!

        422.11.11, 09:45

        ...Щось вони не дуже свистіли,от у нас свистять,так свистять,зразу видно,що опукають чмиря-хама Русского богатиря та нема такої країни,як раша ,де її кордони ?не кордони федерації рашки.Всі суб*єкти федерації мають кордони а вони ні.Отже чечени,даги,осетини,чукчі,чуваші,калмики,кара калпаки,татари і ін.це рускі? це просто якась маячня я думаю,що все незабаром стане на свої місця і примущування до миру в середині країни приведе до громадянської війни і розвалу останньої імперії і зникнення з карти світу (вкраденої у нас, присвоєної та перекрученої з назви Русь) Росії.

          522.11.11, 12:12Відповідь на 1 від Гість: ТарасЧупринка

          Вона нищить слов'ян, а попутно й Україні клопоту завдає, була б у нас українська влади ми б вже пів московії до себе приєднали (самі б згадали своє походження, якби економіка процвітала у нас), а так якимось пукіном нам мізки миють на ТБ.

            622.11.11, 12:13Відповідь на 3 від Julia Taneta

            На 90% згоден, у них це замість передвиборної програми починається.

              722.11.11, 12:15Відповідь на 4 від заблокований

              Та мені один знайомий довго пояснював що росіяни це Чеченці бо живуть в країні росії
              а населення московії - руські
              Я довго з нього ржав (саме прикре що він вірить в свою маячню)

                822.11.11, 17:57

                Нема там в голосувалці мого пункту. Пукін - тварь. Ось за це я голосую. А глядачі молодці. Ще би про підораса щось вигадали, як в нас.

                  922.11.11, 19:08Відповідь на 8 від бандерівець

                  Гарячий ти козаче, але такий же й патріот України.

                    1023.11.11, 02:10Відповідь на 6 від stepan

                    На 90% згоден, у них це замість передвиборної програми починається.Звичайно! Повинен же з"явитися в кінці історії супер-путя... і врятувати рАссєян! Аж гидко

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна