хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

26 листопада - День пам'яті жертв Голодоморів


                  Нічого не чуєте? І я також. Ця комуно-фашистко-бандитська камарілья, яка захопила та узурпувала владу в нашій країні, мабуть і не збирається відмічати цей скорботний для України день.
                  Раніше цей день називався - "День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій". Тому доречно буде запустити і цю стрічку - 

                  Тим паче, політичні репресії в нас, поступово набирають обертів. Хоча ще є лохі, дебіли та політичні переветні, які радіють цим репресіям. Як я хочу подивитися на них, або на їх дітей, коли вони опиняться під цією репресивною машиною. 
                  Якщо буде збройне протистояння, між народом та цими тваринами у владі, і якщо вдасться захопити живим Ананаса, і військовий трибунал засудить його до страти, я дуже прошу товариство, довірити мені стратити цю гидоту.kill Я буду вбивати його повільно. Я буду застосовувати до нього всі відомі та невідомі тортури та звірства. За ті звірства. які я до нього застосую, мене не взяли би, не те що у гестапо, а навіть і у комуняцке КДБ.devil Я виправдаю Вашу довіру.

                   Все ж такі за голодомор. Зараз цей день має назву - "День пам'яті жертв Голодоморів". У множині. Та Ви і самі, мабуть, знаєте. що їх було декілька. І дивлячись на те, якими темпами ця сволота рухається до тих часів, то я боюся, що до минулих Голодоморів, які були, може додатися новітній Голодомор. Розумію, що це з розряду фантастикі, але, якщо Україна знов опиниться під окупацією москалів, то я нічого не виключаю.
                   А за ті Голодомори, мабуть ми ніколи не дочекаємося вибачень з боку москалів. Навіть, якщо вони і вибачаться, з мого боку ніколи не буде їм вибачення.
                   
                   Не знаю, чи буде ця смердюча влада відзначати цей день, а ми, всі, будемо. Українці, справжні громадяни України, вшанують пам'ять загиблих та замордованих москалями наших братів та сестер.
                   А поки, до 26 листопада, я пропоную поставити на аватари відповідні анімашки. Багато я не робив, всього дві. В кого є бажання, будь ласка, ставте.






ВІЧНА ЇМ ПАМ'ЯТЬ,,,roserose

Одну оптимізував. ГОЛОДОМОР



Ось і іншу постав свічку



Якщо будете ставити, ставте якусь з цих двох останніх. Ті, перши, не проходять за вагою.unsmile

Натискаєте посилання, і повинно піти завантажування.
27

Коментарі

120.11.11, 18:40

Одразу попереджаю, якщо хтось з ПРдунів буде гадити біля цієї святої теми, буду викідати з посту.

    220.11.11, 18:45

    Оце да, а за вагу то я забув! А там зашкалює. Зараз спробую щось зробити.

      320.11.11, 18:52

      Вбивати повільно. А взагалі того не треба. Вистачить простого розстрілу, ми ж не дикуни з племені мумба-юмба.
      Завжди ставлю свічку у цей день.

        420.11.11, 18:59

          520.11.11, 19:00Відповідь на 3 від Танк_

          Так він дикун. Але нічого, як прийде час розберемося, що з ним робити.
          З авами халепа. Одна 180кб, друга 240кб. А треба не більше 40кб. Забув зовсім.Буду зараз щось ковиряти...

            620.11.11, 19:14Відповідь на 5 від бандерівець

            Свічку ставлю на підвіконня, а аву не міняю ніколи. Тільки 2 варіанти - годиться на всі випадки життя

              720.11.11, 20:21

                Гість: modus vivendi

                820.11.11, 20:37

                  Гість: lyo Dnepr

                  920.11.11, 20:39

                  Будет Янукович отмечать или не будет, не он это решает. Если ему и подскажут, то все равно это будут крокодиловы слезы. Оно ему не нужно

                    1020.11.11, 21:47

                    я теж ставлю завжди свічку і .... голодую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна